Apple Yenilenmiş iPhone 13 Serisinin Satışına Başladı, İşte Fiyatlar

Apple yenilenmiş iPhone 13 serisi modelleri Avrupa’da bazı ülkelerde indirimli fiyattan satmaya başladı. Ayrıca üretimden kalkan modeller var.

Apple, 2021’in sonbaharında çıkış yapan iPhone 13 serisinin yenilenmiş versiyonlarını satmaya başladı. Yenilenmiş iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modelleri bazı Avrupa ülkelerinde artık satın alınabiliyor. iPhone 13 ise henüz yenilenmiş haliyle satışta değil.

Avrupa’da İngiltere, Almanya, İtalya ve İspanya’da satışlar şimdiden başladı. Şu an stokta görünmüyor olsa da, satışlar çok yakında Amerika’da da başlayacak.

Apple Yenilenmiş iPhone 13 Serisini Birçok Ülkede Satıyor

Yenilenmiş bir iPhone telefonun yeni bir modele göre fiyatı ortalama yüzde 15 daha düşük.  Örneğin, İspanya’da iPhone 13 mini fiyatları 689 Euro’dan başlıyor (yenisi 809 Euro’dan). Yenilenmiş bir 13 mini satın alanlar 120 Euro tasarruf sağlıyor.

iPhone 13 Pro için fiyatlar 989 Euro’dan başlıyor (yenisi 1159 Euro’dan), tasarruf 170 Euro. iPhone 13 Pro Max için fiyatlar 1169 Euro’dan başlıyor (yenisi 1379 Euro’dan), tasarruf 210 Euro. 1 TB belleğe sahip bir iPhone 13 Pro Max satın alırken maksimum 280 Euro tasarruf edilebiliyor.

Apple Store iPho

Yenilenmiş derken, ikinci el iPhone’lardan söz ediyoruz. Yenilenmiş iPhone’lar kilitsiz olup, yeni bir pil, kılıf ve USB Type-C – Lightning kablosu içeren bir kutu ile birlikte geliyor. Telefonlar ayrıca Apple‘ın 1 yıllık sınırlı garantisi ve AppleCare+ Gelişmiş Hizmeti kapsamındadır. 

Apple, yenilenmiş ürünlerinin kapsamlı bir şekilde test edildiğini ve temizlendiğini ve çoğu durumda neredeyse yeni cihazlardan ayırt edilemeyeceğini vaat ediyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu