iOS

Apple Lansmanı Bugün Saat Kaçta?

Apple tarafından her yıl gerçekleştirilen iPhone lansman tarihi geldi çattı ve her tanıtımda olduğu gibi yine bizi bir çok ilginç şeyler bekliyor.

Apple bugün düzenleyeceği lansmanda bize önemli duyurular yapacak. Tanıtılacak ürünler arasında tabii başta iPhone gelse de bir çok kullanıcıyı ve takipçiyi yakından ilgilendiren ürünler ve yazılımlar bizleri bekliyor.

Neler Tanıtılacak?

Bugün düzenlenecek etkinliğin başrolünde iPhone bulunuyor. Ancak bunun dışında mobil işletim sistemi iOS 10’da bizlerle beraber olacak ve büyük ihtimalle geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda lansman esnasında indirilebilir olacak. Diğer taraftan artık macOS olarak anılan OS X’in Sierra sürümü de tanıtılacaklar arasında. Sierra güncellemesi ile beraber artık Siri, MacBooklarda da kullanılabilir olacak. Yine iOS 10 gibi Sierra‘da bu akşam indirilebilir olacak. Lansman’da 7. Nesil Intel Kaby Lake işlemcili MacBook ve MacBook Air modellerinin de tanıtılması bekleniyor. Bir çok kişi Watch 2’nin tanıtılacağını düşünse de bu akşam tanıtılma olasılığı en düşük olan ürün bu çünkü Watch serisi Eylül ayında tanıtılmıyor. Son olarak ise yeni iPod Touch modellerini de bu akşam görebiliriz.

Etkinliği Nasıl İzleyebilirsiniz?

Etkinliği OS X 10.8.5 ve Safari 6.0.5 üzeri versiyona sahip Mac bilgisayarlarda ayrıca iOS 7.0 ve üzeri versiyona sahip iPhone, iPad ya da iPod Touchlarda, Windows 10 işletim sisteminde Microsoft Edge üzerinden veya 2. ve 3. nesil Apple TV’den ya da6.2 tvOS ve üzerine sahip 4. nesil Apple TV’den izleyebilirsiniz. Canlı yayın Türkiye saati ile 20:00‘da başlayacak.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu