İnternetTeknoloji

Amazon.de artık Türkçe!

Dünya’nın ilk kurulan online alışveriş sitesi olan Amazon.com cehpesinde sıcak dakikalar yaşanıyor. 1994 yılından beri kullanıcılara aralıksız bir şekilde hizmet veren online alışveriş sitesi, Türkiye‘deki kullanıcılar için ücretsiz kargo hizmetinin başlatıldığının bilgisini paylaştı.  Bu sıcak gelişmenin ardından bir güzel haber ise, artık Türk kullanıcılar Amazon.de adresinde gezinirken artık Türkçe dil desteğinden de yararlanabilecekler. Peki nasıl? Detaylar haberimizde…

Amazon.de
Amazon.de

Dünya’nın en eski ve en popüler online alışveriş platformu paylaştığı bilgiye göre, Amazon.de adresinin Türkçe çevirisinin tamamlanmış olduğunu bildirdi. Henüz mobil üzerinde Türkçe dil desteği üzerinde bir çalışmanın bulunmadığını belirten yetkililer ayrıca, 49 euro üzerinden satın aldığınız ürüne hiç bir kargo bedeli ödemeden satın alabileceğimizin bilgisini aktardılar.

Dünyanın en büyük online alışveriş sitesi nasıl Türkçe diline çevrilir? Hemen sizler için bu sorununun cevabını vereyim. Popüler alışveriş sitesini Türkçe diline çevirebilmek için arama çubuğunun altında yer alan dünya simgesine tıkladıktan sonra “Türkçe – TR” bağlantısını seçmeniz sayfanın dilini değiştirebilmek için yeterli olacaktır.  Şimdiden hayırlı alışverişler dileriz.

Galaxy S7 serisi için Android 7.0 beta Yayınlandı

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu