Mobil OyunlarOyun Haberleri

Age of Empires Severlere Müjde: Mobile Versiyonu İçin Ön Kayıtlar Başladı

Klasik gerçek zamanlık strateji oyunu Age of Empires oyunun mobile versiyonu için ön kayıtlar başladı ve 2024'te lansmanı yapılacak.

Microsoft yakın tarihli bir canlı yayında Age of Empires mobil hakkında önemli ayrıntıları gün yüzüne çıkardı. Çoğu oyun severin kalbinde özel bir yere sahip Age of Empires oyunu sonunda mobile geliyor. Klasik gerçek zamanlı strateji oyunu Age of Empires, 2024 yılında mobile versiyonu ile lansman yapacak. Duyuruyla birlikte oyunun resmi web sitesinde oyunun oynanışını gösteren bir fragman çıktı.

Age of Empires Mobile Versiyonu 2024 İçerisinde Çıkış Yapacak

Timi Studio tarafından geliştirilen Age of Empires’ın bilgisayar versiyonun karmaşık stratejisini tarihsel derinlikle iOS ve Android platformuna getiriyor. Dört başlangıç medeniyetini içeren bu sürükleyici denmeyimde Fransızlar, Romalılar, Çinliler ve Bizanslılar alacak. Oyuncular, Barbarossa ve Sheba Kraliçesi gibi efsanevi figürlere liderlik etme ve serinin ayırt edici özelliği olan büyük savaşlara katılma şansına sahip olacak.

Büyük bir yankı uyandıran oyun ile ilgili geliştiriciler çarpıcı görsellere ve stratejik derinliğe sahip, zengin, stratejik bir oyun deneyimi sağlamaya kararlılar. Age of Empires, aynı anda yüzlerce oyuncuyu destekleyebilecek büyük ölçekli savaşları sergilemenin yanı sıra, yeni oyun öğeleri de sunacak. Bunlar arasında gelişmiş savaş öncesi planlama ve 1’e 1 PvP savaşları yer alıyor ve hem derin bir çok oyunculu deneyim hem de tatmin edici bir tek oyunculu harekat sunulacak.

Sizde bu oyunu oynamak istiyorsanız Android’de Google Play Store, iOS’ta ise App Store’dan ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu