Akıllı TelefonGüncel Teknoloji HaberleriOnePlusTeknoloji

Şimdiye Kadar ki En Büyük Bataryaya Sahip OnePlus Telefonu Geliyor!

OnePlus, Ace serisini genişleterek Ace 3 Pro ile şimdiye kadar ki en büyük batarya bulunan OnePlus telefonunu tanıtacak.

Çinli teknoloji devi OnePlus, uygun fiyatlı üst seviye Ace serisini genişletmeye hazırlanıyor. Hali hazırda Ace 3 ve Ace 3V olarak iki modelden oluşan seriye şimdi de en üst model olan Ace 3 Pro ekleniyor. OnePlus Ace 3 modeli, Digital Chat Station’a göre batarya tarafında, şimdiye kadar ki en büyük pil kapasitesine sahip OnePlus cihazı olacak.

Ace 3 Pro, Batarya Kapasitesi ile Şimdiye Kadar ki En Uzun Pile Sahip OnePlus Telefonu Olacak

Telefonda her bir hücresi 2970 mAh kapasite bulunan, toplamda ise 5940 mAh kapasiteli çift hücreli batarya bulunacak. Tipik olarak 6100 mAh kapasite ile tanıtılacak Ace 3 Pro, bu sayede firmanın en büyük bataryaya sahip OnePlus telefonu olacak. Telefonun diğer özelliklerine göz atarsak, 1,5K çözünürlüklü OLED ekran ile gelmesi beklenen telefonda Snapdragon 8 Gen 3 yer alacak. 16 GB RAM ve 1 TB depolama alanı ile birleştirilen modelde 24 GB RAM ile gelme ihtimali de bulunuyor.

Kamera olarak Ace 3 ve 12R modellerinde bulunan 50 megapiksel SONY IMX890 ana lensi kullanılabilir. Yan tarafı metal, arka tarafında ise cam panel bulunan tasarım ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Ace 2 Pro Çin’e özeldi, Ace 3 Pro’nun ise küresel pazara yeniden markalaşmış olarak farklı bir isimle tanıtılması bekleniyor. Telefonun çıkış tarihi olarak henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu