Turkcell Cumhuriyetin 100. Yılında Kullanıcılarına Hediye Dağıtacak!

Turkcell , Cumhuriyetin 100. yılında abonelerini hediye yağmuruna tutacak. Premium ayrıcalıkların ücretsiz açarak 10 GB internet dağıtıyor.

Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon şirketi Turkcell, Cumhuriyetimizin 100. yılını hediyelerle kutluyor. Kullanıcılarına birçok avantajlar sunan firma, premium üyeliklerini kısa süreliğine ücretsiz yapacak ve ekstra internet paketi hediye edecek. Hadi gelin bu avantajlara yakından bakalım.

Turkcell Milyonlarca 10 GB İnternet Hediye Verecek

TV+, fizy, BiP, lifebox ve GAME+ gibi premium ayrıcalıklarını tüm kullanıcılarına ücretsiz olarak açarken, milyonlarca 10 GB internet Salla Kazan ile dağıtacak. Firmanın açıklamasına göre Türkiye’nin Turkcell’i son 30 yılına değer kattığı ifade edildi. Kendi ekosistemindeki ayrıcalıkları kullanıcıların beğenisine sunan firma, 29 Ekim Bayramı’nın heyecanını arttırıyor.

Turkcell’in Cumhuriyet’in 100. yılına özel olarak hazırladığı YouTube üzerinden yayınlanan reklam filminde ‘#BuAşkBitmez’ vurgusu yapılıyor. Turkcell ayrıca reklam filmi sonunda tüm abonelerine Salla Kazan’dan 10 GB  hediye internet vereceğini söylüyor.

Açıklanan bilgilere göre TV+’ın premium ayrıcalıkları 26-31 Ekim arasında herkese 1 hafta boyunca ücretsiz olarak açılıyor. Ayrıca 24-31 Ekim arasında fizy’e gelen herkes, ayrıcalıklı bir deneyim yaşayacak. İlk kez fizy’e gelen kullanıcılar ise 1 ay boyunca tüm içeriğe sınırsız olarak erişim sağlayabilecek.

İletişim ve yaşam platformu BiP servisine 29 Ekim’de eklenecek menüden fizy, lifebox ve TV+ markaları için 1923’er adet kampanya kodu dağıtılacak. Kod alan kullanıcılar, 1 yıl ücretsiz üyelik hakkına sahip olacak.

Kullanıcılar tarafından sıkça kullanılan bulut tabanlı oyun platformu GeForce Now ise 28 Ekim 19.23’ten itibaren https://gameplus.com.tr/1923 adresine gelen ilk 1.923 kullanıcıya 1 haftalık ‘Premium’ abonelik hediye edecek.

Kampanyalarla ilgili detaylı bilgilere Turkcell dijital markalarının kendi internet sitelerinden ulaşılabiliyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu