Oyun HaberleriPC Oyunları

2023’ün En Yüksek Puan Alan Steam Oyunu Belli Oldu!

2023 yılında Steam platformunda en yüksek puan alan oyun bağımsız korku oyunu Lethal Company oldu. 5,8 dolara satın alınabiliyor

Popüler oyun dağıtım platformu Steam, geçtiğimiz haftalarda dolar kuruna geçmişti. Bu şoke edici karar Türk oyun dünyasında büyük bir tepkiyle karşılandı. Tepkilere rağmen Steam henüz bu karardan vazgeçmedi ve fiyatlandırma devam ediyor. 24 Ekim tarihinde Zeekerss isimli tek bir kişiden oluşan bir oyun geliştiricisi, Lethal Company adında bir oyun yayınladı. Korku türündeki bu oyun 2023 yılının en yüksek puan alan Steam oyunu seçildi. Oyuncuların %97,29′si bu oyunu beğendi.

<yoastmark class=

Lethal Company, En Yüksek Puan Alan Steam Oyunu Oldu

Oyun hakkındaki yorumların %97,29’si çok olumlu. Oyun Steam’da 5,79 dolara satılıyor. Oyunun konusu hakkında yapımcı firma şunları dile getiriyor:

”Şirketin sözleşmeli çalışanısınız. Göreviniz, Şirketin kar kotasını karşılamak için terk edilmiş, sanayileşmiş uydulardan hurda toplamaktır. Kazandığınız parayı daha yüksek risk ve ödüllerle yeni aylara seyahat etmek için kullanabilir veya geminiz için şık kostümler ve dekorasyonlar satın alabilirsiniz. Bulduğunuz her yaratığı tarayıp hayvan listenize ekleyerek doğayı deneyimleyin. Harika dış mekanları keşfedin ve metruk, çelik ve beton alt kısımlarını araştırın. Kotayı asla kaçırmayın.”

Kasım ayında gösterime giren oyun geçtiğimiz haftalarda 1 gün içerisinde 110 bin eş zamanlı oyuncu sayısına ulaşarak Steam platformunda en yüksek puan alan oyun seçildi.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu