Akıllı Telefon Ağustos 21, 2022 14:51

Galaxy Note 8 İçin Sürpriz Bir Güncelleme Yayınlandı

Galaxy Note 8 İçin Sürpriz Bir Güncelleme Yayınlandı

Samsung, GPS sorununu elen güncellemeyi bu defa Galaxy Note 8 için yayınladı. Güncelleme birçok eski tepe model için dağıtılmakta.

Samsung son dönemde miadını doldurmuş telefonlar için sürpriz güncellemeler yayınlıyor. Galaxy S6, Galaxy S7, Galaxy S8, Galaxy S9 serileri için yayınlanan güncelleme bir süre önce Galaxy J7 için de dağıtıma sunuldu. Güney Koreli üretici aynı düzeltmeyi sağlayan güncellemeyi bu defa Galaxy Note 8 için yayına aldı.

SamMobile sitesinde yer alana habere Galaxy Note8 için İspanya, İngiltere, İrlanda, Macaristan, Bosna-Hersek, Fransa, İtalya, Portekiz, Almanya, Avusturya, Romanya, İsviçre, Kıbrıs, Yunanistan, Hollanda, Çek Cumhuriyeti, Belçika, Güney Afrika, Sırbistan ve Avustralya’da aynı anda yeni bir güncelleme başlatıldı.

Galaxy Note 8 İçin GPS Güncellemesi Başladı

N950FXXUGDVG5 sürüm numarasını taşıyan güncelleme bir dizi düzeltme getirse de, en güvenlik yamasını içermiyor. Samsung’un Galaxy Note8 için yayınladığı güncelleme GPS bağlantısı kararlılığını iyileştiriyor. Eğer Galaxy Note8 telefonunuzda GPS bağlantı sorunları yaşıyorsanız bu güncelleme sonrası sorun ortadan kalkacaktır.

Galaxy Note 8

Samsung, Galaxy Note8 modelini Ağustos 2017’de piyasaya sürdü. O dönem Android 7.1.1 Nougat sürümüyle çıkış yapan telefon için Android 8 ve Android 9 güncellemeleri yayınlandı. Uzun bir süre güvenlik odaklı güncelleme desteği alan telefon için bundan sonraki süreçte acil durumlar dışında güncelleme yayınlanması beklenmiyor.

Öte yandan Samsung, GPS bağlantısını geliştiren güncellemeyi Galaxy S ve Galaxy Note serisi telefonlar için dağıtmayı sürdürecek. Aynı güncellemeyi eski Galaxy  A ve Galaxy J serisi modeller için de görebiliriz.

Galaxy S23 Ultra Kamerasıyla Fark Yaratacak

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.