Akıllı Bileklik Temmuz 30, 2022 13:56

Xiaomi Mi Band 6’nın Yeni Versiyonu Hem Çok Güzel Hem de Çok Pahalı

Xiaomi Mi Band 6’nın Yeni Versiyonu Hem Çok Güzel Hem de Çok Pahalı

Xiaomi Mi Band 6, geniş bir elmas setli altın çerçeve ve tokadan oluşan özel bir versiyonla karşımıza çıktı. Bu model akıllı telefon fiyatına satılıyor.

Lüks ürünleri düşündüğümüzde muhtemelen Xiaomi akıllara gelecek son markalardan biri. Şirket genellikle minimalist tasarımlara bağlı kalıp fiyat / performans odaklı ürünlerle öne çıkıyor. Görünüşe bakılırsa Xiaomi biraz lüks tutkunu olan kullanıcıları için Xiaomi Mi Band 6 bilekliğin yeni bir versiyonunu duyurdu.

Xiaomi, madencilik şirketi China Gold ve China Academy of Arts ile işbirliğinde Mi Band 6’nun özel bir versiyonunu duyurdu. Bu modelde bileklikte geniş bir elmas seti, altın çerçeve ve toka yer alıyor. Bu çerçeve ve tokalar aynı ölçüde olduğu gibi Xiaomi Mi Band 4, Band 5 ve hatta Band 7’de de kullanılabilecek.

İşin içine değerli madenler girdiği için fiyat da haliyle yükseliyor. Normalde 40 $’a satılan Mi Band 6’nın bu versiyonu 440 $’dan satılıyor.

Xiaomi Mi Band 6 Fiyatı ve Özellikleri

Türkiye fiyatı şu sıralar 470 TL seviyesinde olan Xiaomi Mi Band 6’nın başlıca özelliklerini hatırlatalım.  Akıllı bileklikte 1,53 inç büyüklüğünde 152 × 486p çözünürlüğünde AMOLED ekran yer alıyor. Önceki modele kıyasla daha büyük bir ekrana sahip olan Mi Band 6’da 30 egzersiz modu desteği mevcut. 5ATM (50 metre) kadar su sızıntılarına karşı dirençli olan Xiaomi Mi Band 6’nın içerisinde 125 mAh büyüklüğünde pil yer alıyor. Bu pil 14 gün kullanım süresi sunuyor.

Uyumlu cihazlara Bluetooth 5.0 LE bağlantısı üzerinden etkileşime geçen bilekliğin özellikleri arasında PAI sağlık analizi, kadınlar için adet döngüsü, uzaktan deklanşör kontrolü ve 24 saat uyku takibi de yer alıyor.

Xiaomi Mix Fold 2, Xiaomi 12S Ultra Gibi Bekleyenleri Üzecek

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.