Teknoburada - Logo
Teknoburada - Logo

realme C35 Sudan Ucuz Fiyatı ile Gündemde Parladı!

Şirketin yeni akıllı telefon serisi realme C35, uygun fiyatı ile giriş seviyesine tazelik getirecek. İşte beklenen telefonun detayları.

realme C35 Sudan Ucuz Fiyatı ile Gündemde Parladı!

Geçtiğimiz günlerde realme C25Y’yi tanıtan şirket, yeni bir C serisi cihazı piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu yaklaşmakta olan modelin realme C35 olduğu ortaya çıktı ve akıllı telefon temel özellikleriyle birlikte Geekbench sertifika testini başarıyla geçti. Gelin giriş seviyesi telefonun özelliklerine bir göz atalım.

realme C35 Uygun Fiyatı ve Özellikleriyle Bütçe Dostu Olacak

Geekbench v5 performans testlerine göre, RMX3511 kod adlı realme C35 modelimiz, 365 tek çekirdekli puan ve 1394 çok çekirdekli puan alarak giriş seviyesinin beklenen gücünü sağlamış oluyor. Sekiz çekirdekli UNISOC yonga seti tarafından desteklenen akıllı telefon, ilk altısı 1.82 GHz ve son ikisi 1.95 GHz’de çalışan sekiz çekirdeğe sahip.

realme C35

Diğer teknik özelliklerde ise cihazın 4 GB RAM ve Android 11 işletim sistemi ile kutudan çıkacağı bilgilerde yer alıyor. Android 11 tabanlı realme UI 2.0 ile gelmesi beklenen akıllı telefona 32 GB dahili depolama eşlik edecek. HD+ ekran ve büyük bir pil ile tanıtılması beklenen akıllı telefonun diğer özelliklerini şu anlık bilmiyoruz.

Fiyat konusunda akıllı telefonun önceki C25Y modeli gibi 125$ ve 150$ gibi düzeylerde tanıtılmasını bekliyoruz. Realme şu an için bu telefonun lansman tarihini açıklamadı. Geekbench listesi de ilk sızıntısı olduğu için piyasada görmemize biraz zaman olabilir. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.