Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 25, 2021 11:46

Huawei MatePad 11 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Huawei'nin iPad Pro rakibi olan 120 Hz tazelemli ekran ile gelen tableti Huawei MatePad 11 Türkiye'de satışa sunuldu. İşte fiyatı.
Huawei MatePad 11 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Huawei‘nin yeni işletim sistemi HarmonyOS 2.0, Huawei MatePad 11 tableti yepyeni işlevsellikle güçlendiriyor. Yeni tablet masaüstü, her zamankinden daha düzenli ve kullanıcılara önemli bilgileri daha verimli bir şekilde görüntülemenin yeni bir yolunu sunuyor.

Huawei MatePad 11 özellikleri ile neler sunuyor?

Tablet, 120 Hz yenileme hızını destekleyerek olağanüstü akıcı görseller ve her zamankinden daha iyi bir tepkime hızı sunuyor. Ayrıca HUAWEI M-Pencil (2. nesil) ile donatılan tablet, etkileyici 120 Hz tablet ekranıyla birlikte, 2 ms‘ye kadar düşük bir giriş gecikmesiyle kalem hareketlerine son derece duyarlı.

Tüketiciler, yüksek kare hızlı videolar ve oyunlarda daha fazla ayrıntının keyfini çıkarabilir ve kendilerini akıcı grafiklere kaptırabilir. Örneğin, web sayfaları ve belgeler arasında gezinirken içerik hızlı bir şekilde yükleniyor. Etkileyici bir ekran yenileme hızıyla tablet, aynı zamanda son derece duyarlı bir el yazısı girişi sağlıyor. Kare hızı uyarlama teknolojisi ayrıca kullanıcılara daha uzun pil ömrü sağlamaya yardımcı oluyor.

Huawei MatePad 11

DCI-P3 renk gamını destekleyen yeni MatePad 11 ile hem görüntüler hem de videolar ekranda son derece canlı görünüyor. HUAWEI MatePad 11, inanılmaz renkler üretme yeteneğine ek olarak, kullanıcıların göz yorgunluğuna neden olan başlıca faktörlerden ikisi olan mavi ışığa ve titremeye maruz kalmasını en aza indirecek şekilde tasarlandı.

MatePad 11, en önemli bilgileri temiz ve düzenli bir kullanıcı arayüzünde sunan yepyeni bir masaüstü tasarımı getiriyor. Yeni Bottom Dock, kullanıcıların uygulamalarını zahmetsizce kolayca bulabilmeleri için en sık ve en son kullanılan uygulamaları gösteriyor. Yeni Hizmet Widget‘ları ayrıca gerçek zamanlı bilgileri görüntüleyebilir ve kullanıcıların, uygulamaları kendileri başlatmadan belirli uygulama özelliklerine erişmesine izin verebilir.

Çoklu Ekran İş Birliği artık tablet ve PC etkileşimlerini destekleyerek cihazların yeni yöntemlerle birlikte çalışmasını sağlayan üç mod sunuyor. Ayna modu, kullanıcıların PC ekranını tablete yansıtmasını sağlayarak, tableti hızlı eskizler ve hassas kaligrafi işleri üretmek için M-Pencil (2. nesil) ile eşleştirilebilen bir çizim tablasına dönüştürür. Ofis çalışanları, Genişletme Modundan yararlanabilir ve tabletlerini PC için ikinci bir ekran gibi kullanarak, çalışmak için daha da fazla ekran alanının keyfini çıkarabilir.

Huawei M-Pencil (2. nesil)

Yeni HUAWEI MatePad 11, kullanıcıların ilhamlarını yakalamalarına yardımcı olmak için geliştirilmiş Huawei stylus kalem M-Pencil (2. nesil) ile uyumlu. HUAWEI M-Pencil (2. nesil) yeni platin kaplı kalem ucu, ultra düşük gecikme süresi ve 4.096 basınç hassasiyeti seviyesi desteği sunuyor.

Huawei MatePad 11

Lüks saatlerin şeffaf kasa arkası tasarımından ilham alan yeni şeffaf kalem ucu, kalemin iç işleyişini sergiliyor ve daha iyi bir el yazısı deneyimi için buzlu bir dokuya sahip. MatePad 11 ile eşleştirildiğinde, HUAWEI M-Pencil (2. nesil), en hızlı yanıt veren, tutarlı ve özgün yazılardan bazılarını sağlamak için FullView ekranın yüksek yenileme hızını tamamlayan 2 ms[8] kadar düşük bir giriş gecikmesine sahip.

Kalemi tabletle eşleştirmek ve şarj etmek hiç olmadığı kadar zahmetsiz. Kullanıcıların her iki işlemi de başlatmak için yalnızca kalemi HUAWEI MatePad 11’in kenarına koyması yeterli.

Yeni M-Pencil (2. nesil), herhangi bir metin alanı için el yazısı içeriği gerçek zamanlı olarak makine tarafından kodlanmış metne dönüştüren FreeScript dahil olmak üzere çok çeşitli yenilikçi etkileşim özelliklerini destekliyor. Ayrıca mevcut araç ile silgi, Anında Şekil, Anında Tablo ve daha fazlası arasında geçiş yapmak için Çift Dokunmayı da destekliyor.

Dört kanallı ses ile çevresel deneyim

Çok yönlü bir tablet olarak tasarlanan yeni HUAWEI MatePad 11, dört kanallı geniş genlikli dört hoparlörü ile etkileyici ses deneyimi sunuyor. Güçlü dahili hoparlör sistemi, her türlü içerik için odayı dolduran, sürükleyici sesler sunuyor. Ses sistemi, Harman/Kardon‘daki uzman ses mühendisleri ile tasarlanıp kalibre edildi. Böylece hoparlörlerin ürettiği seslerin kaynak materyaline sadık kalması sağlandı.

Çok güçlü Qualcomm Snapdragon 865 8 çekirdek işlemciye sahip HUAWEI MatePad 11, 24 Haziran – 12 Temmuz tarihleri arasında HUAWEI Online Mağaza üzerinde ön satışta olacak. Sadece tablet olarak 4.299 TL, kalem ve klavye ya da klavye yerine kılıf seçeneği ile birlikte 4.999 TL fiyat etiketleriyle ön satışa sunulan HUAWEI MatePad 11’de ayrıca 50 TL ön ödemeye, 150 TL ek indirimin yanında ödemelerde vade farksız 4 taksit imkanı da sunuluyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.