Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 26, 2021 8:22

Honor Play 5 Satışa Sunuluyor! İşte Fiyatı

Şu sıralar Honor 50'nin Google uygulamalarını destekleyip desteklemeyeceği düşünülürken Honor Play 5 piyasaya sürüldü. İşte özellikleri.
Honor Play 5 Satışa Sunuluyor! İşte Fiyatı

Gün geçtikçe akıllı telefon dünyası hareketlenmeye devam ediyor. Yine birbirinden farklı telefon modelleri piyasaya çıkmaya devam ediyor. 18 Mayıs’ta piyasaya sürülen Honor Play 5 akıllı telefonda bunlardan bir tanesi. Huawei‘den ayrıldıktan sonra hızlı bir ivme kazanmak için kolları sıvayan şirket yeni akıllı telefonu ile milyonların sevgilisi olmaya hazırlanıyor. Daha önce bizim haberlerimizde de yer alan cihaz şu sıralar güzel satışlara imza atıyor. Bünyesinde birbirinden farklı özelliklere yer veren telefon modeli 66W hızlı şarjı da destekliyor.

Uzun zamandır beklenen akıllı telefon modeli rakiplerine göz dağı veriyor. Düşman çatlatacak cinsten özelliklere sahip olan akıllı telefon ülkemiz de piyasaya sürülecek mi henüz bilinmezken biz de bu haberimiz de özelliklerinden söz etme fırsatı bulduk.

Honor Play 5

Honor Play 5

Honor Play 5 Özellikleri

179 gram ağırlığa sahip olan akıllı telefonun 6.53 inçlik OLED bir ekranı bulunuyor. Ultra ince düz kenarlı bir tasarıma sahip olan telefon, mat bir orta çerçeveye sahip. MediaTek Dimensity 800U SoC yonga setine sahip olan telefon modeli 3D derin yansımalara da sahip. Dörtlü arka kamera kurulumu bulunan telefon de 64MP’lik ana kamera yer alıyor. MagicUI 4.0 kullanıcı arayüzünü de karşımıza çıkaran telefon modeli şuan için sadece Çin üzerinde piyasaya sürüldü. Çin dışına çıkıp çıkmayacağı belli olmayan telefon modeli iki varyanta sahip. 8GB + 128GB ve 8GB + 256 GB depolamaya sahip olan telefonun ilk varyantı 328 dolar, ikinci varyant ise 359 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.