Mobil Mayıs 11, 2021 18:53

Xiaomi Mi 10T Can Sıkıcı Olmaya Başladı!

Ülkemiz de ve dünyada satışları devam eden Xiaomi Mi 10T şu sıralar bazı dokunmatik sorunlar ile gündeme gelmeye devam ediyor.
Xiaomi Mi 10T Can Sıkıcı Olmaya Başladı!

Şu sıralar Corona Virüs engeline karşı mücadele etmeye çalışan Xiaomi diğer bir yandan da akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Pek çok akıllı telefon modeli ile milyonlara ulaşmaya devam eden teknoloji şirketi, Corona Virüsü ile büyümeye devam edemeyecek gibi görünüyor. Yakında üç farklı tablet modeli ile adından söz ettirecek olan şirket bir kaç gündür Xiaomi Mi 10T akıllı telefon modeli ile eleştiriliyor. Edindiğimiz bilgilere göre cihazın ekranın da bazı donma sorunlarına yol açan problemler var. Kullanıcılar çeşitli forumlar da konu açmaya başladılar.

Ülkemiz de 5.000 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan Mi 10T şu sıralar kullanıcıların canını sıkmaya devam ediyor. Ekranın da dokunmatik sorunlar ile eleştirilen telefon yakında güncelleme alacak gibi görünüyor.

Xiaomi Mi 10T

Xiaomi Mi 10T

Xiaomi Mi 10T Sorunlarla Boğuşuyor

Bugün bazı Mi 10T kullanıcıları çeşitli forumlar da akıllı telefonun ekranında dokunmatik sorunlarının olduğundan bahsettiler. Ekranın yanıt vermemesi verse de geç vermesi kullanıcıların canını sıkmaya başladı. Buna ek olarak şirket akıllı telefon için bir güncelleme ile sorunu çözeceğine dair açıklama da yapmadı. Kullanıcılar sorunla ilgili serzenişlerine devam ederken şirketin bu konuda bir şey yapmaması da dikkatlerden kaçmadı. 144Hz ekran yenileme hızına sahip olan telefon, ekranın orta kısmında bazı sorunlar ile anılıyor. Ekranın orta kısmı ve kaydırma kısmı düzgün çalışmıyor ve bazen kullanıcıların parmak hareketlerini algılamıyor. Şirket sorunu ne zaman çözer bilmiyoruz ancak eleştiri oklarının hedefi haline gelmeye devam edecek gibi görünüyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.