Mobil Şubat 15, 2021 23:10

Blackview BV6600, Besmele Çektik, Böyle Batarya Yok!

Böyle nal gibi, zebellah gibi batarya görülmedi! Blackview BV6600 hem daş düşmesine, ayı çıkmasına dayanıklı hem de bataryası muazzam.
Blackview BV6600, Besmele Çektik, Böyle Batarya Yok!

“Abi herifler yapmış ya!” diyeceğimiz bir batarya ile karşınızdayız. 8580 mAh bataryasıyla ortalığın tozunu attıracak olan Blackview BV6600 yakında bizlerle olacak. Adamlar şarj edildikten sonra 792 saat bekleme süresi garantisi veriyorlar. Haliyle dudak uçuklatıyor.

Özellikle dağcılıkla, doğa sporlarıyla ilgilenen biriyseniz haberimizi okumalısınız. Blackview, P10000 adlı modelinde 10.000 mAh batarya kullandı. BV9100 modeli ise tamı tamına 13.000 mAh bataryaya sahip. “Şarjım bitti, şehre nasıl ulaşacağım? Nasıl yardım isteyeceğim?” endişesi olmadan en zor şartlarda bile rahatlıkla kullanma imkanı sunuyor. Ayrıca bataryanın patlamasından endişe etmenize gerek yok. Çünkü defalarca sınanarak ve önlem alınarak üretilmiş.

Tabii ki her dayanıklı telefonda olduğu gibi bunda da darbelere, suya ve toza dayanıklılık ön planda. Telefon IP68, IP69K ve MIL-TED-810G sertifikalarına sahiptir. GPS, GLONASS, Beidou, Galileo gibi navigasyon sensörlerini de bünyesinde barındırdığı için yol ve yön bulma sorunu kalmıyor. Telefon siyah, turuncu ve yeşil olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle geliyor. AliExpress ve Blackview’in resmi internet mağazasından temin edebilmek mümkündür.

Özellikle ülkemizde hem geçen yıl, hem de bu yıl Uludağ’da kaybolan vatandaşlarımızın soğukta yollarını kaybedip hipotermi geçirerek vefat ettiklerini gördükten sonra zor şartlarda spor yapacak olan insanlarımıza tavsiye ediyoruz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.