Android Ocak 11, 2021 21:07

Xiaomi Redmi 7A Kullanıcılarına Beklenmeyen Sürpriz! Hadi İyisiniz

Giriş seviyesinde bir telefon olan Xiaomi Redmi 7A ait yeni güncellemesi duyuruldu. Güncelleme diğer akıllı telefonlara adeta taş çıkaracak özelliklere sahip olacak.
Xiaomi Redmi 7A Kullanıcılarına Beklenmeyen Sürpriz! Hadi İyisiniz

Akıllı telefon piyasasını alt üst eden Xiaomi’den yeni güncelleme haberleri gelmeye devam ediyor. Bazı akıllı telefonlara getirdiği güncellemeler ile çeşitli sorunlarla karşılaşan teknoloji devi, telefonlarına getirdiği güncellemeler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Redmi serisi ile milyonlarca dolar kazanan ve kasasını parayla dolduran Xiaomi, bugün de yeni bir güncelleme duyurusu ile haberlerimize konu oldu. İlk güncellemeleri her zaman Çin’de yayınlayan ünlü şirket şimdi de Xiaomi Redmi 7A için yeni bir güncelleme duyurdu.

Edindiğimiz bilgiler neticesinde yeni güncellemenin MIUI 12 olarak adlandırıldığı ve Çin’deki kullanıcıların kullanımına sunulduğunu öğrendik. Hindistan’a ek olarak yakında Çin’de de yayınlanacak olan güncelleme ülkemize ne zaman gelecek henüz bilinmiyor.

Hatırlayacağınız üzere Xiaomi MIUI 12’yi ilk kez Nisan 2020’de tanıtmış ve üstün performansından detaylı bir şekilde söz etmişti. 2018’de piyasaya sürülen ve oldukça ucuz bir fiyat etiketine sahip olan Xiaomi Redmi 7A 3 yıl aradan sonra devasa bir güncelleme almış oldu.

Kararlı beta aşamasında olan MIUI 12 güncellemesi yakında global olarak diğer ülkelerde de yayına alınacak. Güncellemenin kısa süre içinde ülkemizdeki Redmi 7A kullanıcıları ile buluşacağını da belirtelim. Detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Xiaomi’nin 2019 yılına ait bir telefona bile bu güncellemeyi sunması da ayrı bir takdir konusu..

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.