Ana sayfa » Akıllı Telefon » Galaxy S20 FE hızlı şarj sertifikasını aldı!!! Gece tak sabaha dolsun!

Galaxy S20 FE hızlı şarj sertifikasını aldı!!! Gece tak sabaha dolsun!

Galaxy S20 FE hızlı şarj sertifikasını aldı!!! Gece tak sabaha dolsun!

Samsung’un önümüzdeki günlerde S20 serisine ekleyeceği bütçe dostu telefonu Galaxy S20 FE , 3C sertifika sitesinde görüldü.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, S20 ailesinin uygun fiyatlı modeli olan Galaxy S20 FE için artık gün saymaya başladı. Daha önce defalarca kez sızdırılan bu cihaz, bugün de 15W hızlı şarjı ile 3C sertifika sitesinde görüldü. Hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde de  Bluetooth SIG sertifikasını almıştı.

3C sertifikası, S20 FE ‘nin 15W hızlı şarj teknolojisini destekleyeceğini ortaya koyuyor. Bu da, cihazın diğer S20 serilerine kıyasla daha geç şarj olacağı anlamına geliyor. Yeri gelmişken belirtelim; S20 ve S20 Plus, 25W hızlı şarj desteği ile birlikte piyasaya sürülmüştü.

Galaxy-S20-FE

Galaxy S20 FE, hızlı şarj konusunda olmasa da diğer özellikleri ile standart S20 modeline benzeyecek. Örneğin işlemci olarak  Snapdragon 865 işlemci (veya Exynos 990) ile donatılacak. Ayrıca ekran olarak da S20 gibi akıcı bir özelliğe sahip olacak.

Diğer açılardan bakacak olursak S20 FE, tıpkı S20 gibi ön tarafta delikli ekranın içerisinde bir selfie kamerası ile gelecek. Buna ek olarak  IP68 sertifikası ile suya ve toza karşı da dayanıklılık gösterecek.

Depolama olarak ise 8 GB‘a kadar RAM ve 512 GB dahili hafıza seçenekleri ile desteklenecek.

Son olarak Ekim ayında piyasaya sürülmesi beklenen bu telefon, 750 dolarlık bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkacak.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.