Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Galaxy Tab A7 2020 render görüntüleriyle karşımızda!

Galaxy Tab A7 2020 render görüntüleriyle karşımızda!

Galaxy Tab A7 2020 render görüntüleriyle karşımızda!

Güney Kore’li teknoloji devi Samsung’un yeni tableti çok yakında pazara sunulacak. Galaxy Tab A7 (2020) geliyor!

Son zamanlarda amiral gemisi modelleriyle gündemden düşmeyen Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz haftalarda tanıttığı Galaxy Tab S7 modelinin yanı sıra Galaxy Tab A7 2020 modeliyle de tablet pazarına yatırım yapacak. Bugün ortaya çıkan görüntüler ve ileri sürülen iddialar neticesinde netleşmeye başlayan yeni tablet, fiyat tarafında da birtakım öngörü yapabilmemize olanak sağlıyor. Peki yeni Samsung Galaxy Tab A7 (2020) neler vaad ediyor? Gelin tüm bildiklerimizi sizlere aktaralım.

İki farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkması muhtemel olan ve orta segmente hitap etmesi beklenen yeni tablet, tasarım tarafında büyük vaadlerde bulunmuyor. Alışılagelmiş tablet tasarımlarından birini beraberinde getiren cihaz, Altın ve Gümüş renklerine sahip. Bunun yanı sıra geçtiğimiz haftalarda Google Play Console‘da yer alan tablet, 10.4 inç büyüklüğünde ve 1200×2000 piksel çözünürlükte bir ekran, Snapdragon 662 yonga ve en az 3GB RAM ile kutudan çıkacak.

İki farklı sürüm ile satışa sunulması muhtemel olan Tab A7, Wi-Fi’ylı bir sürümün yanı sıra 4G’li bir sürüme de sahip olacak. Ayrıca tablet, 32GB ve 64GB depolama seçenekleri ve 235 avrodan başlayan fiyat etiketi ile pazarda kendine yer bulacak. Bunun dışında herhangi bir bilgiyi karşımıza çıkarmayan model, rakiplerine nazaran uygun bir fiyatla geleceğinden pazarda ilgi çekici olabilir.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.