Ana sayfa » Mobil » OnePlus Nord en iyi selfie kameraya sahip olacak!

OnePlus Nord en iyi selfie kameraya sahip olacak!

OnePlus Nord en iyi selfie kameraya sahip olacak!

Akıllı telefon pazarında orta segmente olan ilgi sonrasında Çinli üretici OnePlus Nord ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Telefon selfie uzmanı olacak!!!

Akıllı telefon pazarında son dönemde yaşanan pandemiden sonra kullanıcıların telefon alma alışkanlıklarında ciddi değişiklikler görülüyor. Kullanıcıların amiral gemisi telefonlar almak yerine orta üst segment ürünlere yöneldiklerini görüyoruz. Bir süredir haberlerini yaptığımız  OnePlus Nord ile ilgili bugün oldukça önemli bir bilgi ortaya çıktı.

Daha önce yaptığımız haberlerde telefonun tekli bir ön kamera ile geleceğini söyledik ama bugün ortaya çıkan bilgilere göre böyle olmayacak. Hatta Çinli kaynaklara göre OnePlus Nord‘un bugüne kadarki en iyi selfie fotoğrafı çeken OnePlus telefonu olacak.

Açıkçası bu tasarımı daha önce OnePlus‘ın kardeşi Realme 6 Pro modelinde gördük. Telefonda 32 megapiksel ve 8 megapiksel ikili kamera kurulumu olacağı da kesinleşen bilgiler arasında. Bu tarz kamera yapısının 32 megapiksel ana ve 8 megapiksel de geniş açı selfie kamerası olacağını düşünüyoruz. Burada en önemli soru ise şu; selfie kameralarda dar açıya gerçekten gerek var mı?

Telefonun kısa süre içinde tanıtılması ve hemen de satışa sunulması planlanıyor. Snapdragon 765G yonga seti ve 5G desteği ile gelecek telefonun 90Hz tarama hızına sahip AMOLED bir ekran eşlik edecek. Bununla birlikte telefonda 48 megapiksel ana kamera bulunacak. Fiyat henüz belli değil ama 400 dolar seviyesinde bir fiyat bekleniyor…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.