Ana sayfa » Mobil » Redmi 10X Pro ile kayan yıldızlardan bir dilek tutun! Çünkü görebileceksiniz

Redmi 10X Pro ile kayan yıldızlardan bir dilek tutun! Çünkü görebileceksiniz

Redmi 10X Pro ile kayan yıldızlardan bir dilek tutun! Çünkü görebileceksiniz

Redmi, önümüzdeki günlerde tanıtacağı 10X Pro ile hayallerimizi gerçekleştirecek. Artık fotoğraf çekerken yıldızları görebileceksiniz.

Xiaomi‘nin alt markası olan Redmi son zamanlarda inanılmaz işler yapıyor. Çinli teknoloji devi önümüzdeki günlerde tanıtacağı Redmi 10X Pro ‘nun bugün çok ilginç bir özelliğini paylaştı. Bildiğiniz üzere, Redmi‘nin genel müdürü Lu Weibing, bu harika özelliklere sahip cihazın geçtiğimiz günlerde, dört arka kamera ve 30x‘e kadar zoom desteği ile geleceğini zaten onaylamıştı. Buna ek olarak bugün, Xiaomi‘nin ürün direktörü Wang Teng Thomas‘ın paylaştığı bir görüntü adeta herkesi şaşkına dönüştürdü. Wang Teng bugün paylaştığı bu resim ile, 10X Pro‘nun kamerasının yıldızları gösterdiğini ortaya koydu.

Görünüşe göre yukarıdaki resim Redmi 10X Pro‘nun “Romantik Yıldız İzi” modu ile çekilmiş. Bu, biraz bilgi gerektiren uzun pozlama fotoğrafçılığı türüdür, ancak yönetici bu özelliğin, bir mod ile birlikte geleceğini duyurdu. Yani hiçbir işlem gerekmeden tek tuşla çekim yapabileceksiniz.

Redmi 10X Pro ile bazı ilklere de şahit olacağız. Örneğin Mediatek‘in yeni Dimensity 820 işlemcisi ilk kez bu telefonda kullanılacak. Ayrıca cihaz fabrikadan, MIUI 12 ile çıkan ilk model olarak da kayıtlara geçecek.

Son olarak, 26 Mayıs’ta tanıtılacak Redmi 10 X Pro, 6.57 inç AMOLED ekrana,  22.5W hızlı şarjlı 4420mAh’lik bir pile ve 16 megapiksel çözünürlüğe sahip bir ön kamera ile karşımıza çıkacak. Global lansmanın tanıtım tarihi ile ilgili ise kesin bir duyuru henüz yapılmadı.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.