Mobil Şubat 2, 2020 21:00

POCO X2 Redmi K30 Olabilir Mi? Yayınlanan Teaser “Olabilir” Diyor…

Bağımsızlığa kavuştuğundan beri dillerden düşmeyen POCO, yeni cihazını Redmi K30'un Hindistan için düzenlenmiş versiyonu yapabilir. İşte POCO X2'nin Teaser'ı...
POCO X2 Redmi K30 Olabilir Mi? Yayınlanan Teaser “Olabilir” Diyor…

Hindistan’da özgürleşen ve 4 Şubat’da ilk bağımsız telefonunu tanıtacak olan POCO, yeni cihazın da ters köşe yapabilir. “F” serisi ile devam etmeyip yeni bir seri oluşturan firma, POCO X2 isimli modelinin bir teaser videosunu Twitter hesabından paylaştı. Paylaşılan video da Redmi K30’un ana hatlarını net bir şekilde görünürken, tüm gözler 4 Şubat’a çevrilmiş durumda.

Hindistan’a odaklanacak olan ve bu doğrultu da çalışan POCO, Hindistan’da tanıtılmamış bir cihazı yeniden marklaşatırması olağan bir ihtimal olarak karşımıza çıkıyor. Bu ihtimali güçlendiren en büyük faktör ise, POCO’nun Twitter hesabında paylaştığı Teaser videosu diyebiliriz. Öyle ki yayınlanan videoda Mor renkli bir cihaz görüyoruz ve gerek kamera gerek güç ve ses tuşları bakımından Redmi K30’u anımsıyoruz. Elbette henüz netleşen bir şeyin olmadığını da belirterek, sizleri POCO’nun paylaşmış olduğu Tweet ile baş başa bırakalım…


Videoyu da gördüğünüze göre, Redmi K30’un POCO X2 olarak piyasaya sunulması ihtimaline karşı Hindistan’da piyasaya sürülmemiş olan K30’un özelliklerini kısaca hatırlatalım.

Snapdragon 730G yonga seti ile birlikte 6 ve 8 GB’lık RAM seçenekleri bulunan Redmi K30, 64, 128 ve 256 GB’lık dahili depolama seçeneklerine sahip. Arka tarafta dört adet kamera ile birlikte gelen cihaz, 64 MP çözünürlüğe sahip bir ana kamerayı bizimle buluşturuyor. Aynı zaman da 243 Dolarlık bir etikete sahip olan cihaz, 4500 mAh’lik bir batarya ile birlikte satışa sunuluyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.