Kasım 11, 2019 15:30

Motorola RAZR 2019’un yancısı Motorola Moto G8 de ortaya çıktı

Bir anda karşımıza çıkan Motorola Moto G8 bize ne sunacak? İşte detaylar ve en son bilgiler. Anlaşılan o ki; Motorola RAZR 2019 tek başına tanıtılmayacak!
Motorola RAZR 2019’un yancısı Motorola Moto G8 de ortaya çıktı

Google tarafından satın alınan ve daha sonra da Lenovo’ya devredilen Motorola markası ülkemiz pazarında da temsil edilen Çinli üreticilerden birisi. Özellikle geçtiğimiz yıl Turkcell ile yapılan ortaklık neticesinde iyi bir satış adetine ulaşan Motorola 2003 – 2004 yıllarında satışa sunduğu istiridye kapak tasarımına sahip RAZR serisini yeniden hayatımıza sokmak üzere. Bir süredir haberlerini ve görsellerini paylaştığımız Motorola RAZR 2019 (2020) tanıtılmasına 2 gün kaldı ve bir anda Motorola Moto G8 ismi de bir görsel ile paylaşıldı. Yani Motorola tek bir telefon tanıtımı yapmayacak.

Motorola RAZR 2019 geniş pazarlara hemen ulaşmayacak ama Moto G8 global pazarda ve ülkemizde satışa sunulacak. Peki telefon bize ne sunacak. Henüz net bir bilgi yok; zira bu aslıan bakarsanız resmi ilk sızıntı ama bugün ve yarın tüm detayların ortaya çıkacağından emin olabilirsiniz.

MediaTek Helio P70 ya da Snapdragon 665 yonga seti ile karşımıza çıkacak telefonda arkada üçlü bir kamera yapısı görülüyor. Bununla birlikte arkada da Motorola logosunun olduğu yerde parmak izi okuma sensörü bulunacak. Ana kameranın 48 megapiksel olacağı da sızın bilgiler arasında.

Bakalım Motorola 15 Kasım günü bize ne sunacak ve telefonlar nasıl fiyatlandırmalara sahip olacak?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.