Ana sayfa » Mobil » Türkiye’de satılacak Oppo Ax9 tüm özellikleri ile karşımızda! Peki fiyat?

Türkiye’de satılacak Oppo Ax9 tüm özellikleri ile karşımızda! Peki fiyat?

Türkiye’de satılacak Oppo Ax9 tüm özellikleri ile karşımızda! Peki fiyat?

Bir süredir haberlerini yaptığımız ve ükemizde de satılacak olan Oppo A9 ya da bizim bildiğimiz adı ile Oppo Ax9 Hindistan’da özellikleri ile ortaya çıktı.

Oppo Türkiye pazarına oldukça hızlı bir giriş yaptı ve bu da üreticinin üzerinde daha iyi modeller yapması için ciddi bir baskı oluşturdu. Zira artık Oppo kalite algısını oturtmaya başladı ve kalitesiz hiçbir ürünü kullanıcılar kabul edemez. Ülkemizde büyük bir başarı yakalayan Oppo Ax7 sonrasındaki telefon Oppo Ax9 bugün Hindistan pazarında özellikleri ile resmen görüntülendi. Bu bir sızdırma olsa da daha önceden de bu sızdırmaların doğruluğunu tecrübe ettiğimiz için kesin özellikler yorumunda bulunabiliyoruz. Ülkemiz pazarına da önümüzdeki aylarda (en geç Ağustos – Eylül dönemi) girecek olan telefonun teknik özelliklerine geçmeden önce bir fiyat tahmini yapmak istiyoruz. Hindistan’da 260 dolar seviyesinden satışa sunulacak olan telefonun ülkemiz pazarına da 2.499 TL seviyelerinden giriş yapmasını bekliyoruz. Bunu da buraya not düşelim ve özelliklere geçelim.

Oppo A9 – Ax9 özellikler

  • 6,53 inç boyutunda 2340x1080p Full HD+ çözünürlükte %90,7 ekran kasa oranında, 19,5:9 formatında, su damlası çentikli, 394 ppi yoğunlukta ekran
  • 12 nanometre MediaTek Helio P70 yonga seti Mali-G72 GPU
  • 128GB Hafıza
  • 4GB RAM
  • Arkada f/1,8 diyafram değerinde 16 megapiksel ve f/2,4 2 megapiksel, önde f/2,0 diyafram değerinde 16 megapiksel kamera
  • 4020 mAh pil gücü
  • Android 9.0 Pie ve ColorOS 6.0 arayüz

Oppo AX7 kamera inceleme! Orta segmentte amiral gemisi deneyimi!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.