Akıllı Telefon Haziran 15, 2019 13:00

Daha iddialı bir Samsung Galaxy M30 geliyor

Daha iddialı bir Samsung Galaxy M30 geliyor

Samsung yaklaşık dört ayında Galaxy M30 modelini Hindistan’da piyasaya sundu. Diğer Galaxy M serisi telefonlar gibi kullanıcılardan yoğun ilgi gören telefonun şimdi daha iyi bir versiyonun yolda olduğu  bilgisi veriliyor. Yeni Samsung Galaxy M30 neler sunacak?

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Samsung Galaxy M30 yenileniyor

SamMobile sitenin özel olarak geçtiği habere göre üzerinde çalışılan Galaxy M30  SM-M307F model numarasına sahip. Ancak Güney Koreli teknolojisi devinin yeni modelde tasarım ve teknik özellikleri ne şekilde geliştireceği henüz bilinmiyor.

İlk bilgiler telefonun Android 9 Pie / One UI 1.1 yazılım sürümüyle geleceği yönünde. Galaxy M30’un 64GB ve 128GB versiyonları zaten mevcut, dolayısıyla bellek tarafında bir gelişme beklenmiyor. Bir kez daha üçlü arka kameraya sahip olacak yenilenmiş versiyonda ana kamera bu kez 48 megapiksel çözünürlüklü olabilir. Bunun dışında Galaxy M40’taki gibi ekrana gömülü ön kamera, Galaxy M30’un yeni sürümünde olabilir.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.