Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Samsung Apple TV ve AirPlay 2 özelliklerini televizyonlara ekledi!

Samsung Apple TV ve AirPlay 2 özelliklerini televizyonlara ekledi!

Samsung Apple TV ve AirPlay 2 özelliklerini televizyonlara ekledi!

Bundan yıllar evvel Turkcell‘den Telsim‘e SMS mesajı gönderemezdik ve iki sevgili birbirleriyle mesajlaşamadan uyurdu. Bu bir dramdı ve bugün bu durum eminiz birçok genç okuyucumuza da saçma geliyor ama TV tarafında da şu anda tam olarak bunu yaşıyoruz. Ya da yaşıyorduk diyelim. Akıllı TV‘lerin Apple TV ile olan uyumsuzluğu ve kutu alma zorunluğu bugünden itibaren son buluyor. Zira Samsung Apple TV ve AirPlay 2 desteğini bir güncelleme ile bizlere sunmaya hazırlanıyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Samsung Apple TV ve AirPlay 2 nasıl çalışacak?

Öncelikle bu özellik tüm Samsung akıllı televizyonlara gelmeyecek. 2019 Yılında üretilen tüm televizyonlara ve 2018 yılında üretilen bazı modellere bu güncellemenin geleceğini belirtelim. Bu özellik bir güncelleme ile gelecek ve iTunes hesabınızdan TV’ye ulaşarak orada satın aldığınız tüm içerikleri hiçbir donanıma ihtiyacınız kalmadan izleyebileceksiniz.

Samsung, AirPlay 2 özelliği ise iPhone, iPad ya da Mac bilgisayarınız üzerindeki görüntüyü televizyonunuza aktarabileceksiniz. Bu özelliklerin Apple tarafından kullanıma sunulması ise Apple’ın Netflix olacağım özentisinden başka bir şey değil. Bunca yıl bu özelliği üçüncü parti geliştiricilere açmayan dünya tatlısı Apple bir anda Samsung televizyonlara bu desteği vermesi ile bizleri de şaşırttı!

HTC 2019 yılına kan kusup kızılcık şerbeti içerek başladı!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.