İşte Xiaomi Mi 9 Explorer Edition videosu! Karşınızda dünyanın en güçlüsü
22 Mayıs 2019 Çarsamba
İşte Xiaomi Mi 9 Explorer Edition videosu! Karşınızda dünyanın en güçlüsü

İşte Xiaomi Mi 9 Explorer Edition videosu! Karşınızda dünyanın en güçlüsü

Xiaomi’nin 48 saatten kısa bir süre sonra görücüye çıkaracağı Mi 9 serisi hakkında anbean bilgiler gelmeye devam ediyor. Şirket CEO’su bu defa Xiaomi Mi 9 Explorer Edition modeline ait bir tanıtım videosu yayınladı. Bu videoda telefonun şeffaf görünümlü arka yüzeyinin neye benzediğini görmüş olduk. Bunun yanında telefonda üçlü arka kameranın yer alacağı ve üstteki kamera merceğinin kırmızı renkte olduğunu belirtelim. Daha önceki bir sızıntıda arka kamera sayısı dört olarak verilmişti.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Paylaşılan bilgilere göre Mi 9 EE modelinde ana kamerada Sony’nin 7 katmanlı 48 megapiksel çözünürlüklü sensörünü göreceğiz. Telefonda ayrıca 12GB RAM kullanılacağı video aracılığıyla doğrulandı.

Dünyanın en güçlü telefonu sloganını taşıyacak Mi 9 EE’de şeffaf arka yüzey kullanımı sürecek. Arka taraftaki şeffaf yapıyı sağlamak için oluşturulan 3B yapı Xiaomi’nin iddiasına göre sadece 0.4 mm kalınlığında. Bu da dört A4 kağıt ile aynı kalınlık anlamına geliyor. Arka taraftaki şeffaf görünüm elbette telefona ayrı bir hava katıyor, ancak plakanın telefonun gerçekten içini göstermediğinin altını çizelim.

İşte Xiaomi Mi 9 Explorer Edition videosu!

CEO bu defa Xiaomi Mi 9’un satış kutusunu gösterdi