Ana sayfa » Mobil » Nokia 6.2 2019 render videosu ile karşımızda!

Nokia 6.2 2019 render videosu ile karşımızda!

Nokia 6.2 2019 render videosu ile karşımızda!

Samsung‘un Kasım ayında düzenlediği Geliştiriciler Konferansı‘nın son günü tanıtılan ve adına Infinty-O adı verilen ekran içinde kamera deliği birçok üretici tarafından hemen benimsendi. İlk olarak Samsung Galaxy A8s adı verilen yeni bir model ile karşımıza çıktı ve ardından Huawei Nova 4 ve Honor View 20 modellerini tanıttı. Daha sonra Motorola‘da bu seriye katıldı ve farklı üreticilerin de bu ekran yapısına geçiş yaptığını görüyoruz. Bunlardan birisi de Nokia olacak gibi görünüyor. Zira bugün yayınlanan Nokia 6.2 2019 render videosu ile yeni nesil telefonun da Infinty-O ile geleceğini gösteriyor. Dilerseniz öncelikle şu videoyu birlikte izleyelim.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Nokia 6.2 2019 render görüntüleri ile karşımızda!

Arkada Carl Zeiss yapımı çift kamera lensi ve parmak izi okuma sensörü ile birlikte Nokia 6.2‘nin oldukça şık göründüğünü belirtelim. Bakalım telefon teknik özellik tarafında bize ne sunacak? Bir anda tüm üreticilerin aynı anda bu telefonları ortaya koyması sizce de ilginç değil mi?

Galaxy S10 Plus daha ince, üstelik daha büyük bir pil taşıyor

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.