Akıllı Telefon Ağustos 23, 2018 14:00

Google Play Store yeni sürümü yayınlandı! Hemen indir

Google Play Store yeni sürümü yayınlandı! Hemen indir

Google, Android işletim sisteminin resmi uygulama indirme mağazası Google Play Store için yeni bir güncelleme yayınladı. Yeni güncellemeyle birlikte uygulama mağazası 11.4.15  numaralı sürüme yükseltiliyor. Dilerseniz yeni sürümü, otomatik güncellemeyi beklemeden yükleyebilirsiniz. Yeni sürümde gözle görülür bir değişiklik dikkat çekmese de, bir dizi hata düzeltmesi ile uygulamanın stabilitesi artırılıyor.

Uzun bir zamandır yaptığımız gibi yeni sürüme ait APK dosyasını ve nasıl yükleneceğine dair talimetı sizlerle paylaşıyoruz. Alt bölümde indirme linklerini bulabilirsiniz.

Google Play Store

Google Play Store

Google Play Store yeni sürüm indir

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi yüklemenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store’un 11.4.15 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

Google Play 11.4.15 APK indir

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.