Mobil Mayıs 3, 2018 13:30

OnePlus 6 gerçek görüntüleri ile karşımızda!

OnePlus 6 gerçek görüntüleri ile karşımızda!

Android ekosisteminin en merak edilen üreticilerinden birisi konumuna gelen OnePlus zaman içinde yanlış staratejiler yapsa da bugün birçok kişi tarafından merakla beklenen ürünlere imza atıyor. OnePlus için Oppo ve Vivo’nun küçük kardeşi dersek yanlış bir tabirde bulunmamış oluruz. Carl Pei önderliğindeki Çinli üretici amiral gemisi katili telefonları ve uygun fiyatı ile hepimizin kullanmak istediği ürünlere imza atıyor. 17 Mayıs tarihinde tanıtılacak olan OnePlus 6 gerçek görüntüleri bugün yayınlandı ve telefon ile ilgili kafamızdaki tüm soru işaretleri de böylece giderildi.

OnePlus 6

OnePlus 6

OnePlus 6 Görselleri Yayınlandı!

Ortaya çıkan görsellere göre yeni telefon iPhone X’e göre daha fazla ekran kasa oranı sunacak ve bu da tahminlere göre %85’in biraz üzerinde olacak. iPhone X gibi çentikli yapısı ile dikkatleri üzerine çeken telefonun arka tarafta parmak izi okuma sensörü ve yüz tanıma özelliğinin de olacağını belirtelim.

OnePlus 6 Teknik Özellikler

Çentikli bir görünüme sahip olacak telefonda 6.28 inç büyüklüğünde Full HD + Optik AMOLED ekran kullanılacak. Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacak cihazın bellek tarafında 6GB / 8GB RAM, 64/128/256GB seçenekleri olacak.

Kamera birimi 16 megapiksel + 20 megapiksel şeklinde olacak telefonda ön kamera ise 20 megapiksel görünüyor. Android 8.1 Oreo, Bluetooth 5.0, 3450 mAh büyüklüğünde pil, Dash Charge V2 hızlı şarj, suya ve toza karşı dayanıklılık OnePlus 6’nın öne çıkan diğer özellikler arasında.

OnePlus 6 satışları sokakta yapılacak! İlginç bir satış yöntemi daha!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.