Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 18, 2018 16:00

La Casa De Papel 3. Sezon Geliyor!

La Casa De Papel 3. Sezon Geliyor!

Son dönemde yabancı dizilerin özgünlüğü yerli dizilerin çok önüne geçti. Birçok kişinin artık eski Osmanlı dizilerinden ve herkesin birbiri ile her an ilişkiye girebildikleri dizilerden sıkıldığını görüyoruz. Bu noktada en önemli kaçış alanımız ise yabancı diziler. Netflix bu noktada bizlere çok farklı içerikler sunabiliyor. Netflix’in yapımını üstlendiği La Casa De Papel ise birçok kişi tarafından beğeni topladı ve birçok ülkede de ödüller aldı. İspanyol bir kanalın dizisinin dünya çapında  böyle üne kavuşması ise oldukça ilginç. 2 Sezonda biten dizinin bugün gelen bir görsel ile devam edeceği duyuruldu.

La Casa De Papel 3. Sezon

La Casa De Papel 3. Sezon Twitter’dan Duyuruldu!

2019 yılının ikinci çeyreğinde yani tam 1 yıl sonra 3. sezonu ile hayatımıza yeni bir soluk getirecek dizinin bize ne sunacağını kesinlikle ama kesinlikle bilmiyoruz. Bizce dedektif Raquel Murillo’nun da dahil olduğu bir soygun gerçekleştirilecek gibi görünüyor. Dizinin devam etmesi içinse bu soygunun mutlaka ama mutlaka başarıyla sonuçlanması gerekiyor. Senaristler bize ne sunacak bunu bilemiyoruz ama Laca Casa De Papel’in üçüncü sezonunu heyecanla bekliyoruz…

WhatsApp’a Yaş Sınırı Geliyor!!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.