Akıllı Telefon Ocak 16, 2017 18:42

HTC One A9 için Android 7.0 güncellemesi başladı

HTC One A9 için Android 7.0 güncellemesi başladı

Android 7.0 Nougat güncellemesi Google tarafından resmi olarak yayınlanır yayınlanmaz HTC, yeni güncellemenin ilk olarak HTC 10, One M9 ve One A9 modelleri için yayınlanacağı sözünü vermişti. Tayvanlı üretici HTC 10 ve One M9 modellerinin ardından Nougat güncellemesi bu defa One A9 modeli için başlattı.

One A9 Android 7.0 güncellemesi başladı

Android 7.0 güncellemesi ilk olarak Amerika’da telefon sahipleriyle buluştu. Güncellemenin önümüzdeki günlerde ise diğer bölgelerde (Türkiye dahil) yayınlanması bekleniyor.

Android 7.0 güncellemesi beraberinde önemli yenilik ve iyileştirmeler getiriyor. Bunların başında Geliştirilmiş Doze Modu, çoklu pencere desteği, gelişmiş bildirimler, RAM verimliliği ve en son güvenlik yamaları bunların başında geliyor.

HTC’nin Android 7.0 güncellemesini kısa süre içerisinde bu defa bazı Desire serisi modeller için başlatması bekleniyor. One M8 modeli ise yeni sürüme yükseltilmeyecek.

 

>> İlginizi çekebilir; Üç farklı Xiaomi Mi 6 geliyor

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.