Android Güncelleme Aralık 25, 2016 10:32

Sony, Xperia XZ için güncelleme yayınladı

Sony, Xperia XZ için güncelleme yayınladı

Android 7.0 Nougat güncellemesinin dağıtım işlemini bir süredir devam ettiren Sony, Android 7.1 güncellemesini ise Google’dan hemen sonra dağıtacağı yönünde kullanıcılarına bir söz verdi. Sony diğer yandan aylık güncellemelerini ise sürdürüyor. Şirket bu defa amiral gemi modelleri Xperia XZ ve Xperia X Performance için aralık ayı güvenlik güncellemesini yayınladı. Xperia XZ modeli yakın zamanda ülkemize giriş yaparken, Xperia X Performance ise Türkiye’de satışa sunulmayan bir telefon.

Xperia XZ için güncelleme yayınlandı

39.2.A.0.361 yapı numarasına sahip güncelleme Google’ın işletim sistemine dahil ettiği son güvenlik yamalarını içeriyor. Güncelleme bunun dışında sistem kararlığı ve bazı hataların giderilmesini sağlıyor.

Halihazırda Avrupa ve Latin Amerika pazarında dağıtımda olan güncellemenin kısa içerisinde diğer pazarlarda da yayınlanacağını belirtelim. Dilerseniz akıllı telefonunuzda Ayarlar bölümünde güncelleme denetimi yapabilirsiniz.

 

>> İlginizi çekebilir; İki farklı Galaxy S8 modeli geliyor!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.