iOS 18 ile Birlikte iPhone’unuzun Pili Bitse Bile Saati Gösterecek

iOS 18 ile birlikte gelen yenilinden biri olan iPhone cihazınızda pil bitse bile artık size saati göstermeye devam edecek.

Apple’ın iOS 18 yazılım güncellemesi duyurusu sürprizlerle doluydu. Bu güncellemelerin en önemlisi iPhone 16 Pro yakında çıkacak olan iPhone 16 modellerine vereceği Apple Intelligence özelliği. iOS 18 güncellemesinde dikkat çeken bir iPhone özelliği ortaya çıktı. Reddit’te bir kullanıcı, iOS 18 çalıştıran iPhone’un pili olmadığı halde ekranda zamanı gösteren bir görüntüyle karşılaştı.

iOS 18 ile iPhone Cihazınızda Piliniz Bitse Dahi Saati Görebilirsiniz

Yeni özellikle geliştirici betayı yükleyen Reddit kullanıcısı, şarjının bitip kapandığında ekran üzerinde saati gösteriyor. Zamanı üst kısımda bulunan durum çubuğunda görebileceksiniz.

Zamanı gösterme özelliğinin iOS 18 Developer Beta ve Power Reverse’ü destekleyen tüm cihazlarda kullanılmayacağını belirtti. MacRumors, testleri sırasında bu özelliğin iPhone 15 Pro Max’te çalıştığını ancak iPhone 14 Pro Max’te çalışmadığını keşfetti ve bu özelliğin yalnızca iPhone 15 modellerinde çalışıyor olabileceğini önerdi. Başta basit gibi görünen bu özelliğin bazı kullanıcılar için önemli olduğunu belirtelim.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Exit mobile version