Galaxy Z Fold 6 Canlı Görüntüler Eşliğinde Sızdırıldı

Kısa süre önce fiyatı sızdırılan Galaxy Z Fold 6 katlanabilir akıllı telefonun şimdi canlı görüntüleri yayınlandı.

Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6 cephesinden ardı ardına haberler gelmeye devam ediyor. Kaynaklar son olarak Z Fold 6 modelinin canlı görüntülerini internete servis etti. Bu görüntüler katlanabilir telefonun gerçek kullanımda nasıl görüneceği noktasında çok daha iyi fikir veriyor. En yeni görseller @UniverseIce adlı kaynaktan geliyor. Görüntülerde Galaxy Z Fold6 gümüş renkte gösteriliyor ve aynı zamanda Galaxy Z Fold 5 ile karşılaştırılıyor.

Galaxy Z Fold 6, Galaxy Z Fold 5’ten daha şık görünüyor

Fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi Galaxy Z Fold6, Galaxy Z Fold 5’ten daha geniş görünüyor. Bu durumda yeni nesil modelin daha geniş bir iç ve dış ekrana sahip olacağını söyleyebiliriz. Bu tasarım değişikliği Galaxy Z Fold6’nin kullanımını kolaylaştıracak ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunacaktır.

Görüntülerde fark edeceğiniz bir diğer nokta Galaxy Z Fold 6’nın Galaxy Z Fold 5’e kıyasla daha kutulu bir tasarıma, daha düz kenarlara ve daha keskin hatlara sahip olması. Yeni tasarım anlayışıyla birlikte Z Fold 6’nın daha simetrik, daha zarif göründüğünü söyleyebiliriz. Son olarak Galaxy Z Fold 6’nın arkasında üç yer alacak. 

Katlanabilir telefon muhtemelen 10 Temmuz’da tanıtılacak. Samsung Galaxy Z Fold 6 tanıtıldıktan kısa bir süre sonra aralarında Türkiye’nin de yer aldığı birçok ülkede raflarda olacak. Öte yandan kısa süre önce telefonun fiyatı sızdırıldı. 12GB RAM ile gelecek olan modelde depolama birimleri 256GB, 512GB ve 1TB olacak. Fiyatlandırma ise şu şekilde olacak:

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Exit mobile version