Huawei P60 Pro ve Mate X3 Artık Avrupa Pazarında!

Avrupalı Kullanıcıların Merakla Beklediği Huawei P60 Pro ve Mate X3 Ambargolara Rağmen Artık Avrupa Pazarında! Gelin Fiyatlandırmaya Bakalım.

Huawei, bu ayın başlarında uluslararası sahnede P60 Pro ve Mate X3’ü piyasaya sürdü ve amiral gemileri şu anda Kıta Avrupası ve Birleşik Krallık’ta satışa sunuldu. Sınıfında lider fotoğraf kalitesine sahip P60 Pro, 1.199 Euro ve 1.399 Euro fiyat seçenekleriyle satılırken, katlanabilir Mate X3 2.200 Euro/2.000 Euro’ya satılıyor.

Huawei P60 Pro, Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ile birlikte geliyor, ancak 5G özelliklerinden ve Google hizmetlerinden yoksun. Fakat sunulan şeylerle bu handikapları unutacaksınız. Amiral gemisini incelediğimizde, olağanüstü bir ekran ve etkileyici hoparlörler dahil olmak üzere çok şey sunduğunu ve donanımın tüm senaryolar için yeterince güçlü olduğunu söylemek pekala mümkün.

P60 Pro’yu resmi Huawei mağazası aracılığıyla satın aldığınızda, ücretsiz bir Watch GT3 ile birlikte geliyor ancak markanın Freebuds Kablosuz Bluetooth kulaklıkları indirimli ve stoklarla sınırlı. İngiliz müşteriler kulaklık seçeneği yerine ise mağazada harcamak için 100 sterlinlik bir kupon da seçebiliyorlar.

Huawei Mate X3 de yukarıda bahsi geçen ambargosal kısıtlamalar ile birlikte geliyor. Ancak Huawei kullanıcıları biliyor ki ellerindeki cihaz ile saf güce ve hıza bu kısıtlamalara rağmen ulaşabiliyorlar ve markanın AppGallery, Petal Maps ve diğer şirket içi sistem uygulamaları kesinlikle Google servislerini aratmıyor. Huawei’nin kendi ekosistemine bağlı kalması da bir anlamda kötü değil; Şirket son üç yılda duruma uyum sağlamada etkileyici adımlar attı. Ama Google’dan uzaklaşmaya hazır olup olmadıkları konusunda son karar yine Avrupalı ​​kullanıcılara kalmış.

Huawei, katlanabilir akıllı telefonlarını derinlemesine incelemek isteyen herkes için benzer bir seçenek mevcut. Avrupa’da yalnızca 12 GB RAM + 512 GB depolamadan oluşan tek bir bellek yapılandırmasıyla satılan cihaz, ücretsiz bir Watch GT3 (Siyahta 46 mm veya Beyazda 42 mm) ve markanın kablosuz bluetooth kulaklıklarında bazı indirimlerle birlikte gönderiliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu