Şeffaf Tasarımlı Beats Studio Buds+ Satışa Sunuldu

Tasarımı ve üstün özellikleri ile dikkatleri üzerinde toplayan son teknoloji Beats Studio Buds+ satışa sunuldu.

2014 yılında Apple, 3 milyar dolar nakit ve hisse senedi karşılığında Beats markasını satın aldı. O dönemde kablosuz kulaklıklar pek popüler olmasa da şimdi Apple AirPods modelleriyle dünya genelinde pazarı domine ediyor.

En büyük rakipleri arasında kendi markası Beats bulunan Apple, deneysel özellikleri ve yeni teknolojileri de denemekten çekinmiyor. Bugün daha önce çıkan hiçbir AirPods modelinde olmayan, son teknoloji aktif gürültü engelleme ve mekansal ses teknolojilerine sahip yeni model Beats Studio Buds+ tanıtıldı.

Şeffaf tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken kulaklık, selefi Studio Buds’a göre aktif gürültü engelleme konusunda %60, Şeffaf mod konusunda da 2 kat iyileştirilmiş.

Beats Studio Buds+

Yeni bir dinamik sürücüye sahip olan kulaklığın mikrofon sürücüleri de diğer modellere göre çok daha büyük. Bu sayede telefon görüşmelerinde çok daha berrak ve kaliteli ses iletebildiğini iddia ediyor.

Studio Buds+ tek bir şarjla 9 saate kadar dayanabiliyor ve şarj kutusuyla birlikte 36 saate kadar kullanım süresi vadedebiliyor.

Şeffaf, Fildişi ve Siyah/Altın olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunan Studio Buds+ modelinin fiyatı ise 169,99 dolar olarak açıklandı.

Beats Studio Buds+ Türkiye’ye Gelecek mi?

Daha önceki Beats ürünlerinin Türkiye’ye geldiğini göz önünde bulundurarak bu modelin de Türkiye’de satışa sunulabileceğini söyleyebiliriz. Daha önceki modellerin fiyatı ve güncel dolar kurunu varsayarsak ortalama 5000 civarında satışa sunulacağını tahmin edebiliriz.

Peki bu fiyattan satılırsa satın alır mıydınız? Düşüncelerinizi merak ediyoruz.

Başa dön tuşu