Motorola Razr 40 Ultra İnanılmaz Görünüyor

Katlanabilir akıllı telefon Motorola Razr 40 Ultra sahne aldı. Çok yakında tanıtılacak telefonun birçok resmi görüntüsü paylaşıldı.

Son dönemin en çok gündem olan telefonlarından Motorola Razr 40 Ultra bir kez daha ortaya çıktı. Mobil dünyasının ünlü sızıntı kaynaklarından Evan blass (namı diğer @evleaks) telefonun çok sayıda resmi görüntüsünü paylaştı. Bu görüntüler sayesinde katlanabilir telefona her açıdan bakmanız mümkün.

Sızan görüntüler, ön kapak ekranının LED flaş eşliğinde çift arka kamera kurulumuna sahip olduğunu gösteriyor. Görüntüler, kullanıcıların bildirimleri kolayca yönetmesine olanak tanıyan daha büyük bir kapak ekranı ortaya koyuyor. Ek olarak, cihazın Samsung’un katlanabilir telefonlarına benzer şekilde bekleme moduna alınabileceğini gösteriyor.

Akıllı telefonun yanında ses ve güç düğmeleri bulunur ve tanıtım resimleri ayrıca kapak ekranı için mevcut olan çeşitli temaları gösterir. Kullanıcılar, kapak ekranı kullanarak selfieler çekebilecek.

Teknik detaylara geçecek olursak, Motorola Razr 40 Ultra’nın Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci birimi ile donatılması bekleniyor. Cihazın ana ekranı 1080×2640 çözünürlük sunarken, dış ekranı 1056×1066 çözünürlüğe sahip olacak. Akıllı telefonun yenileme hızı 120Hz veya 144Hz olacaktır. 33 watt hızlı şarj desteğine sahip 3640 mAh pille çıkış yapacak olan telefon ayrıca 12GB’a kadar RAM ve 512GB’a kadar depolama sunacak.

Kamera detaylarına gelince, Motorola Razr 40 Ultra’da Sony’nin IMX563 sensörünü kullanan 12 MP ana kamera yer bulacak. Buna SK Hynix’in Hi1336 sensörüyle donatılmış 13 MP ultra geniş açılı kamera eşlik edecek. Özçekimler için telefonda OmniVision OV32B40 sensörlü 32 MP kamera yer bulacak. Son olarak telefon kutudan Android 13 sürümüyle çıkacak.

Başa dön tuşu