Vivo Y11 Helio P35 İle Giriş Segment İçin İdeal Alternatif!

Vivo artık herkese, her keseye hitap ediyor. Giriş seviyesi Vivo Y11 uygun fiyatı ve cazip özellikleriyle gözde olacak. Detayalara bakalım.

Vivo Y11, 1.600 x 720 piksel çözünürlüğe sahip 6.51 inçlik bir ekrana sahip. Üstte su damlası çentik ve altta kalın çene bulunur. Cihazda parmak izi tarayıcı yok. Arka panelde dikdörtgen bir adada dairesel bir kamera modülü bulunur.

Y11, bir LED flaşlı bir 8MP arka kameraya sahiptir. Yüz desteği kilit açma tanıma özelliğine sahip 5 MP öne bakan bir selfie snapper vardır. Gemide kamerayla ilgili çeşitli özellikler var.

Kaputun altında, Y11 bir MediaTek Helio P35 işlemci ile donatılmıştır. 2GB sanal RAM teknolojisi ile 4GB ve 6GB RAM seçenekleriyle sunulmaktadır. Ek ihtiyaçlar için microSD kart yuvasıyla genişletilebilen 128 GB yerleşik depolama alanı vardır. Akıllı telefon, gücünü 10W şarj destekli 5.000mAh pil ünitesinden alıyor. Yazılım açısından, cihaz kutudan çıktığı andan itibaren Android 12 tabanlı OriginOS üzerinde çalışır. Y11’deki bağlantı seçenekleri arasında 4G, WiFi, Bluetooth 5.0, microUSB bağlantı noktası, GPS ve 3,5 mm kulaklık girişi yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu