Vivo S17 Serisi Hakkında İlk Sızıntılar Ortaya Çıkmaya Başladı

Vivo’nun Çin pazarında piyasaya sürülecek olan yeni Vivo S17 serisi hakkında ilk sızıntılar çevrimiçi olarak ortaya çıkmaya başladı.

Geçtiğimiz yılın sonlarında Vivo, Çin pazarı için S16 serisini piyasaya sürmüştü. Bu seride Vivo S16, S16e ve S16 Pro modelleri bulunuyordu. Bu serinin Çin pazarında piyasaya sürülmesinin ardından yeniden markalaştırılarak küresel pazarda Vivo V27 olarak piyasaya sürüldü. Şimdi ise yeni gelen sızıntılara göre Vivo yeni serisi olan Vivo S17 üzerinde çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Sızıntılara daha detaylı bakmak gerekirse seride bulunan modellerin seri numaraları, bazı teknik özellikleri ve lansman hakkında bilgiler ortaya çıktı.

Yeni Vivo S17 serisinin sızıntılarına model numaraları ile başlamak gerekirse V2283A, V2284A ve V2285A model numaralarına sahip olduğu görülüyor. Aynı alt modelinde olduğu gibi Vivo S17, S17e ve S17 Pro olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ayrıca bu modeller yeniden markalaştırılarak küresel pazarda Vivo V29 olarak piyasaya sürülebilir.

Vivo S17

Sınırlı sayıda yayınlanan teknik özelliklerine baktığımız da ise seride bulunan üç telefonda da kavisli kenarlara sahip Süper AMOLED ekran ile birlikte gelecek. Ayrıca alt modelinde de olduğu gibi renk değiştiren arka kapağa sahip olacak. Arka kısmından bahsetmişken üç telefonun da ana kamerasında Optik Görüntü Sabitleme teknolojisine sahip olacak.

Vivo S17 serisinin temel ve e modelinde 8GB/12GB Ram ve 128GB/256GB dahili depolama seçeneklerine sahip olacak. Serinin üst düzey modeli olan Pro modelinde ise 16GB Ram’e sahip olacak. Ayrıca serinin tüm modelleri sanal Ram’i destekleyecek.

İlginizi Çekebilir: Vivo X Fold, Galaxy Z Fold 4’ü Geçmeyi Başardı

Sızıntıların sonuna gelirken Vivo S17 serisi bu yılın üçüncü çeyreğinde Çin pazarında piyasaya sürülecek. Bu serinin öncesince ise Nisan ayında Vivo Pad 2, Vivo X Fold 2 ve Vivo X Flip telefonları piyasaya sürülecek. Ayrıca alt markası olan iQOO’da Mayıs ayında Neo 8 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor.

Başa dön tuşu