Galaxy A54 Akıllı Ekranlı Kılıfı ile Karşımıza Çıktı!

Samsung’un yeni Galaxy A serisinden Galaxy A54 modelinin akıllı ekranlı kılıfı Makedonya ekibi tarafından sızdırıldı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, A serisinin yeni modellerinden birisi olan Galaxy A54 modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şimdiye kadar hem A54 hakkında hem de A serisinin diğer modelleri hakkında birçok sızıntı zaten gerçekleşti. Şimdi ise bu sızıntılara bir yenisi daha eklenerek yakında piyasaya sürülecek telefonun kılıfı Makedonya ekibi tarafından sızdırıldı. Sızdırılan akıllı ekran kılıfı telefonun formunu göstermekle kalmayıp aynı zamanda tam görünümünü de ortaya koyuyor.

Galaxy A54 modelinin kılıfı henüz piyasaya sürülmeye hazır olmasa da Samsung ekibi tarafından birkaç görüntüsü yayınlandı. Resmi olarak sızdırılan kılıfın tasarımına bakıldığında telefonun daha önce sızdırılan görüntüleri ile uyumlu olduğu görülüyor. Kılıfın arka bölümüne baktığımız da sızdırılan görüntülerde de görüldüğü gibi üçlü kamera diziliminin ve bir led flaş için delik bulunduğu görülüyor.

Telefonun kılıfına detaylıca baktığımız da kılıfın ön-üst bölümünde her zaman açık ekran için minik bir delik olduğu görülüyor. İç tarafında da ufak bir cüzdan görevi görecek kredi kartı tutucusu içeriyor. Kılıfın alt bölümünde mikrofon, hoparlör ızgarası ve bir USB-C bağlantı noktası içerdiği görülüyor. Sağ tarafında da ses tuşu ve güç tuşunun bulunduğu görülüyor.

İlginizi Çekebilir: İşte Galaxy S23 Ultra’nın Türkiye’de Rekor Fiyata Satılan Kılıfı

Makedonya ekibi tarafından sızdırılan Galaxy A54 Akıllı Ekranlı Kılıfı şimdilik sadece Siyah renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor ancak sızdırılan görüntülerde limon yeşili ve lavanta renk seçeneklerinin de olduğu görülüyor. İlerleyen günlerde telefonun piyasaya sürülmesinin ardından diğer pazarlarda da piyasaya sürülmesini bekleyebiliriz. Henüz fiyat konusunda bir bilgi bulunmasa da telefonun ardından kılıf hakkında da fiyat bilgisinin gelmesini bekleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu