ZTE, MWC 2023’te Nubia Pad 3D Tabletini Piyasaya Sürecek

ZTE sayılı günler sonra dünyanın ilk yapay zeka destekli 3D görüntüleyicisine sahip Nubia Pad 3D modeli piyasaya sürülecek.

28 Şubat tarihinde Barcelona’da gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongresi 2023 etkinliğinde ZTE’nin mevcut 5G teknolojilerini ön plana çıkararak ve özel bir gözlüğe ihtiyaç duyulmadan 3D görselleri sunan Nubia Pad 3D modelini piyasaya sürecek.

nubia Pad 3D

Çin’in sosyal medya uygulaması olan Weibo üzerinden yayınlanan bir görsel ile ZTE Nubia Pad 3D’nin MWC 2023 etkinliğinde piyasaya sürüleceği doğrulandı. Tablet üç boyutlu görüntüler için dünyanın ilk yapay zeka teknolojisine sahip olduğunu iddia ediyor. Nubia Pad 3D ile sergilenen ileri teknolojiler 3D görsellerini simüle edecek. Ekranda bulunan motorlar kullanıcıların gözlerini takip edecek ve özel bir gözlük yardımı olmadan üç boyutlu görüntüyü simüle edecek.

ZTE Nubia Pad 3D’nin tasarımına da değinmek gerekirse ön tarafında iki kamera ve kameralar arasında yuvarlatışmış bir kare bulunuyor. Muhtemelen bu kare 3D görselli sunacak olan bir sensör. Şimdilik tasarım olarakta bilinen tek bilgi bundan ibaret. Henüz kesin olarak bilinmese de etkinlik sırasında veya etkinlikten birkaç gün önce tüm detayları resmi olarak ortaya çıkacaktır.


İlginizi Çekebilir: ZTE Blade V40 Design, Lansmandan Önce Sızdırıldı

Yayınlanan görselde tabletin 28 Şubat tarihinde saat 15:00’de piyasaya sürüleceğini belirtiyor. Tarihler ve saatler o günü gösterdiğinde tablet hakkında daha detaylı bilgiler, piyasada bulunabilirliği ve fiyatlandırılması ile ilgili tüm bilgileri öğrenmiş olacağız. Ancak hatırlatmakta fayda var ki dünyanın ilk yapay zeka destekli 3D görüntü görüntüleyicisini görmek gerçekten ilginç ve büyüleyici olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu