OPPO Enco Air 3 Kulaklıkların Piyasaya Sürüleceği Tarih Belli Oldu

Oppo’nun Reno 8T telefonunu piyasaya sürerken tanıtılması beklenen Oppo Enco Air 3 kablosuz kulaklığının piyasaya sürülme tarihi belli oldu.

Geçtiğimiz günlerde tasarımı sızdırılan OPPO Enco Air 3 kablosuz kulaklıklarının bugün erken saatlerde şirket tarafından 3 Şubat tarihinde yapacağı lansman esnasında sadece Reno 8T akıllı telefonunu değil bunun yanında geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Enco Air 2’nin yerini alacak olan Oppo Enco Air 3 kablosuz kulaklıklarınıda piyasaya süreceğini açıkladı.

Oppo Enco Air 3 kablosuz kulaklıkları küçük gövdesi ile Apple AirPods boyutlarında sayılabilir. Oppo’nun kablosuz kulaklıklarında görmeye alışkın olduğumuz şeffaf bir kasa kapağına ve kapağın üzerinde oppo logosu ile geliyor. Ayrıca kulaklıklar IP54 sertifikası ile birlikte toza ve suya karşı dayanıklı.

Oppo Enco Air 3

OPPO, Enco Air 3’ün alt modeli olan Enco Air 2’ye kıyasla daha iyi işlemciye ve daha iyi pil ömrü için HiFi 5 DSP işlemcisi ile güçlendirileceği resmi olarak doğrulandı. Oyun amaçlı kullanmak isteyenler için 47ms ultra düşük gecikme süresine sahip olacak. Ayrıca kulaklıklarda Aktif Gürültü Engelleme teknolojisi olmasa da çevredeki gürültüyü ortadan kaldırmak için DNN gürültü engelleme teknolojisi ile birlikte geliyor. Ayrıca fabrika verilerine göre kulaklıklar 31 saate kadar pil ömrüne sahip olduğunu ve her kulaklığın 6 saatlik bir kullanım sunduğunu belirtti.

İlginizi Çekebilir: OPPO Find X6 5G’nin Canlı Görüntüleri Yayınlandı

Yukarıda açıklamış olduğumuz bilgiler dışında Oppo Enco Air 3 kablosuz kulaklıklar hakkında başka bir bilgi bulunmuyor. Sayılı günler sonra lansman etkinliğinde daha fazla bilgi sahibi olacağız. Tabii o zamana kadar başka sızıntılar ortaya çıkmazsa. Ancak bazı özelliklerinin alt modeli olan OPPO Enco Air 2 ile bazı benzer özelliklere sahip olması muhtemeldir. Enco Air 2’nin özelliklerini hatırlamak gerekirse;

OPPO Enco Air 2 Özellikleri

  • Bas bas basını gümbürlemek için 13.4mm kompozit titanize diyaframlı tornavida,
  • kristal berraklığında tiz ve zengin orta sınıf tonlar
  • AAC/SBC codec bileşeni ile Bluetooth 5.2
  • Oyun modu, ses gecikmesini 80ms’ye kadar düşürür
  • Kristal netliğinde Vokal Çağrıları için AI Gürültü Engelleme
  • OPPO’nun Blu-ray akustik uzmanları Air2’yi ayarladı ve iki yeni profesyonel Enco Live ses efekti yarattı: sürükleyici “Bas desteği” ve kristal netliğinde “Vokalleri temizle”
  • Aramaları yanıtlamak, parçaları değiştirmek ve ses seviyesini ayarlamak için kontrollere dokunun, fotoğraf çekmek için herhangi bir tomurcuğuna çift dokunun (ColorOS 11.3+ gerektirir)
  • Suya dayanıklı (IPX4)
  • Ağırlık: Kulaklık için 3,5, kasa için 39,9 g
  • 27 mAh pil (Kulaklık) 4 saat pil ömrü sunar, 440 mAh pil (Şarj Kutusu) toplam 24 saat pil ömrü sunar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu