Infinix Note 12i Adlı Mütevazı Arkadaş Yolda!

Infinix, Note 12i 2022’yi üç aydan uzun bir süre önce duyurdu ve telefon sonunda kırmızı halıda göründü. Şimdi Hindistan vakti!

Infinix firmasının asıl pazarlarından biri Hindistan’dır. Telefon artık Flipkart’ta ve nihayet 30 Ocak pazartesi gününden itibaren satışta olacak. Infinix Note 12i, 90 Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç AMOLED ekran ile birlikte geliyor. Telefonun parmak izi tarayıcısı yan tarafta ve güç tuşuna gömülü olarak karşımıza çıkacak.

Note 12i‘nin en önemli özellikleri 50 MP ana kamera, 33W hızlı şarj desteği ve 5000 mAh bataryadır. Telefonun FM radyo özelliğine ek olarak DTS çift hoparlörü de mevcut. Telefon Android 12 ve XOS 10.6 ile birlikte geliyor. Kamera özelliği ise fiyat segmentine göre gayet güzel. 50 MP ana kamera ve 2 MP bokeh sensörüne sahip. Fakat ön taraftan kısmışlar, 8 MP özçekim kamerası ile geliyor.

Infinix’in yeni telefonunu Hindistan’da iki farklı renkte piyasaya sunacak: Force Siyah ve Metaverse Mavi. “Vuhuuuu!” dedirtecek renklerle geliyor. Ayrıca Note 12i adlı genç kardeşimizin fiyatı da sadece 112 dolarcık.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu