Galaxy S23 Serisi İçin İlginç Bir Ön Sipariş Teklifi Var

Galaxy S23 serisi sadece altı gün uzağımızda. Samsung telefonlara olan ilgiyi şimdiden artırmak için çeşitli promosyonlar sunuyor.

Galaxy S23 serisi, 1 Şubat tarihinde resmi olarak tanıtılacak. Telefonlar hakkında bilinmeyen bir detay kalmazken, son olarak ön sipariş sürecinde Samsung’un tüketicilere sunacağı avantajlar belli olmaya başladı. Daha önceki bir haberimizde bazı ülkelerde telefonlara akıllı saat ya da kablosuz kulaklığın eşlik edebileceğini belirttik. Samsung’un İngiltere’de sunduğu promosyon ise daha ilginç.

Galaxy S23 Serisi Özel Avantajlarla Geliyor

Ünlü haber kaynaklarından Roland Quandt, Samsung İngiltere’nin resmi web sitesinde Galaxy S23 serisine dair belirli hüküm ve koşulları tespit etti. Bilgiler, herhangi bir Galaxy S23 serisi cihaz için ön sipariş vermenin, alıcıların daha yüksek bir depolama versiyonuna ücretsiz yükseltebileceklerini ortaya koyuyor. Örneğin, bir kişi 128 GB’lık versiyonu için ödeme yaparak Galaxy S23 ön siparişi verdiğinde herhangi bir ek ücret ödemeden 256 GB’lık bir versiyona sahip olabilecek. Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra için de benzer bir durum söz konusu.

Galaxy S23’ün 128GB’lık versiyonunu sipariş verenler 256GB’a sahip olacak. Galaxy S23+ ve Ultra modellerinde ise 256GB’lık modelleri sipariş verenler 512GB’lık versiyona sahip olacak.

Galaxy S23 serisi

Şirket ayrıca, Galaxy S23 için ön rezervasyon yaptıranlara 50 dolarlık mağaza içi Samsung kredisi sunuyor. Güney Koreli firma ayrıca birçok ülkede ek ön sipariş avantajları sağlayabilir, ancak bu teklifler pazara göre değişiklik gösterebilir. Örneğin Hindistan’da telefonları ön sipariş verenlere Galaxy S23’ün özel renk seçeneklerine erişim sağlanacak. Samsung Türkiye’nin ülkemizde sunacağı özel avantajların neler olacağı ise merak konusu.

Başa dön tuşu