OnePlus Pad İlk Kez Sızdırıldı

OnePlus önümüzdeki günlerdeki gerçekleştireceği etkinlikte ilk tabletini görücüye çıkaracak. OnePlus Pad ismiyle çıkış yapacak cihaza ait ilk görüntüler sızdırıldı.

OnePlus, Hindistan web sitesinde ilk tablet modelinden bahsederek ürünün tanıtınm tarihini onayladı. Bu açıklamanın üzerinden çok geçmeden ünlü sızıntı kaynağı OnLeaks, OnePlus Pad adlı tabletin ilk görüntülerini ortaya çıkardı.

OnePlus Pad İlk Kez Karşımızda

Renderlerda görebileceğiniz üzere OnePlus’ın ilk tableti ince ve simetrik ekran çerçevelerine sahip olacak ve OnePlus 11 modelindekiyle aynı tasarımda yapılmış kamera ünitesi taşıyor. Tabletin kaç arka kameraya sahip olacağı henüz bilinmezken, bir tablet olduğu göz önüne alındığında bu kısımda muhtemelen ana ve ultra geniş açılı çift kamera görebiliriz.

Teknik özelliklere gelince, kaynağın aktardıklarına göre tablette 11,6 inç büyüklüğünde bir ekran yer alacak. 2560×1600 piksel çözünürlüğe ve 120 Hz yenileme hızına sahip olacak ekranın OLED mi LCD mi olacağı henüz onaylandı. Snapdragon 870 işlemcisinden güç alacak tabletin 8360 mAh büyüklüğünde bir pil taşıyacağı gelen bilgiler arasında. Tabletin ayrıca Android 13 sürümüyle çıkış yapması bekleniyor.

OnePlus Pad’in sunumunun 7 Şubat’ta yapılması planlanıyor. Tabletle birlikte OnePlus 11 ve OnePlus Buds Pro 2’nin global versiyonları, OnePlus Q2 Pro TV, markanın ilk klavyesi ve OnePlus 11R 5G akıllı telefon modeli görücüye çıkacak. Yine yakın zamanlı bir rapora göre marka şubat ayında gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde gizemli bir konsept telefon duyuracak.

Başa dön tuşu