Google Play Store Güncellendi, Yeni Sürümü İndirin

Google Play Store için yeni bir sürüm yayınlandı. Dilerseniz güncellemeyi beklemeden yeni sürümün APK dosyasını indirip yükleyebilirsiniz.

Google’ın Android ekosistemi için belirlediği resmi uygulama indirme mağazası Google Play Store için dönem dönem güncellemeler yayınlanıyor. Diğer uygulamaların aksine Play Store’un güncellenmesi arka planda yani çoğu zaman biz farkında olmadan gerçekleşiyor. Fakat dilerseniz güncellemeleri elle yani manuel olarak da yükleyebilirsiniz.

Play Store için kapsamlı ya da ufak çaplı sık sık güncellemeler yayınlanıyor. Kaynaklar yeni sürümlere ait APK dosyalarını anında yayınlarken, birçok kişi Play Store’un yeni sürümünü bu dosyalar aracılığıyla yüklüyor.

Dilerseniz yeni Play Store’un Android cihazınıza otomatik olarak yüklenmesini beklersiniz ya da en son sürüme ait APK dosyasını haberimizin devamında indirip yükleyebilirsiniz.

Google Play Store APK nasıl yüklenir?

Android cihazınızda GooglePlay Store uygulamasına giriş yapın. “Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi yüklemenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Google Play’in 33.6.13 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın ya da yükleme esnasında bunu aktif edebilirsiniz.

Google Play 33.6.13 APK indir

Yükleme sonrası Play Store’un düşük bir ihtimalde olsa açılmaması sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda uygulamanın eski sürümlerinden birini yükleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu