Samsung Galaxy A24 Resmi Görselleri ve Özellikleriyle Karşınızda

Samsung, Galaxy A serisini baştan aşağı yenilemeye hazırlanıyor. Seriye bir de Samsung Galaxy A24 modeli dahil edilecek.

Samsung çok yakında popüler Galaxy A serisi cihazlarını yenilemeye başlayacak. Galaxy A54 ve Galaxy A34 modellerinin çıkış yapacağı kesinleşti. Yeni bir rapora göre Samsung, Galaxy A24 modelini de hazırlıyor. Telefonun bazı resmi görselleri sızdırıldı. Öte yandan Geekbench testinde belirlen telefonun bazı özellikleri netlik kazandı.

Samsung Galaxy A24 Karşınızda

Galaxy A24’ün tasarımı, Samsung‘un yakında çıkacak olan Galaxy S23 akıllı telefon serisine benziyor. Arkada üçlü kamera kurulumu, LED flaş ve Samsung logosu yer alıyor. Güç düğmesi ve ses kontrol tuşları sağ tarafta, SIM kart yuvası ise solda. Akıllı telefonun güç düğmesine ayrıca entegre bir parmak izi tarayıcıya olacak. Telefonun ön tarafında Infinity-U çentik bulunurken, alt çerçevenin belirgin bir kalınlıkta olduğu görülüyor.

Öte yandan telefon Geekbench testinde kendisini gösterdi. Buradaki verilere göre telefona MediaTek Helio G99 yonga seti güç verecek. 4GB RAM’e sahip olduğu görülen Galaxy A24 kutudan Android 13 sürümüyle çıkacak.

Telefonda ayrıca 6,4 inç Full HD+ (2340 x 1080 piksel) Super AMOLED ekran, 48MP ana sensör, 8MP ultra geniş sensör ve 2MP derinlik sensörü şeklnde üçlü kamera birimi yer alacak. Ön bölüme konumlandırılacak kamera ise 16MP olacak. Telefondaki pilin ise 4.000 mAh olması bekleniyor.

Başa dön tuşu