TECNO POVA 4 Serisi Türkiye’de Satışa Sunuldu

Pil performansıyla dikkat çeken yeni TECNO POVA 4 Serisi’ni iki farklı model ve üç farklı renk seçeneğiyle, Türkiye’de satışa sunuldu.

Türkiye’de yatırımlarını giderek artıran TECNO, merakla beklenen yeni telefonları POVA 4 ve POVA 4 Pro’yu Meteor Gri, Lav Turuncusu ve Siber Mavi olmak üzere üç renk seçeneğiyle Türkiye’de kullanıcıların beğenisine sundu.

TECNO POVA 4 Özellikleri ve Fiyatı

POVA 4 modelinde 6.82 inç büyüklüğünde ve HD+ çözünürlükte IPS LCD ekran yer alıyor. 90Hz ekran yenileme hızı sunan akıllı telefon arka kısmında çift, ön kısmında bir selfie lensi taşıyor. Telefon gücünü MediaTek’in Helio G99 yonga setinden alıyor.

Telefonun optik sisteminde ise 8 Megapiksel selfie lensi yer alıyor. Arka kısımda 50 Megapiksel birincil kamera ve yardımcı bir lens mevcut. Telefon 8GB/128GB RAM ve dahili depolama seçeneğiyle tanıtıldı. Pil kısmında ise 18W destekli 6.000 mAh kapasiteli pil mevcut.

POVA 4 Pro ise bizleri 6.66 inç büyüklüğünde FHD+ çözünürlükte AMOLED ekranıyla karşılıyor. 90Hz ekran yenileme hızı sunan bu telefon, tasarım konusunda daha hoş ve farklı bir tasarım sağlıyor. Telefonun optik kısmında 50 Megapiksel birincil kamera, bir adet yardımcı lens ve 8 Megapiksel selfie lensi yer alıyor.

Pil kısmında ise aynı kapasitede 45W destekli 6.000 mAh kapasiteli pil mevcut. Mavi renk seçeneğine sahip olan akıllı telefon gücünü MediaTek’in Helio G99 yonga setinden alıyor. 

POVA 48.799 TL, POVA 4 PRO ise 11.999 TL fiyat etiketiyle tekno marketlerde ve saygın e-ticaret platformlarında satışa sunuldu.

Başa dön tuşu