Meizu 20 Pro’nun Resmi Görüntüleri Sızdırıldı

Meizu 20 Pro, 2023’ün merak edilen telefonları arasında gösteriliyor. Üst segment telefonun resmi görüntüleri ortaya çıktı.

Sızıntı kaynakları 2023 yılında tanıtılacak amiral gemisi telefonları sızdırmaya devam ediyor. Son olarak Meizu 20 Pro bu sızıntıların konusu oldu. İddiaya göre Meizu 20 serisinin resmi basın görselleri internete servis edildi.

İlk bakışta telefonu Galaxy S22 Ultra sanmanız olası, zira neredeyse benzer bir kamera yapısı ve kavisli bir ekran ile karşı karşıyayız. Meizu 20 de muhtemelen benzer tasarıma sahip olacak. Aradaki tek farkın arkadaki kamera sayısı olması bekleniyor.

Meizu 20 Pro Karşınızda!

Son dönemde Meizu 20 serisine yönelik çok sayıda görüntü sızdırıldı. Hatta bunların birçoğu hayranlar tarafında bizzat Meizu’nun hazırlattığı konsept görüntülerdi. Bu görüntülerin de bunun bir parçası olup olmadığını bilmiyoruz, fakat kalitesi bunların resmi olabileceğini düşündürüyor.

Meizu 20 Pro’da muhtemelen 2K çözünürlüğünde ve 120Hz tarama hızına sahip AMOLED ekran yer alacak. İşlemci birimine Snapdragon 8 Gen 2’nin atanacağı telefonun arkasında dört kamera olacak. Yine buradaki deliklerden birinin halka şeklinde LED flaş olduğu görülüyor.

Kameraların megapiksel değerleri şu an için bilinmezken, kamera yapısının ana sensör, ultra geniş açılı, telefoto ve TOF 3D derinlik şeklinde olması bekleniyor. Öte yandan bu görsellerden Meizu 20 Pro’nun ekran altı parmak izi tarayıcına (muhtemelen ultrasonik) sahip olacağını anlayabiliyoruz. Meizu 20 serisinin tanıtım tarihi henüz belirsizliğini koruyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu