Huawei FreeBuds 5i Satışa Sunuldu, İşte Fiyatı

Haziran ayında resmi duyurusu yapılan Huawei FreeBuds 5i Türkiye’de satışa sunuldu. Kablosuz kulaklığın üç rengi mevcut.

Huawei’in genç kullanıcıları hedefleyen yeni nesil kablosuz kulaklığı Huawei FreeBuds 5i üç renk seçeneğiyle Huawei online mağaza üzerinde ön siparişe açılmış durumda. Yeni kulaklıklar zarif Seramik Beyazı, Nebula Siyahı ve Toz Mavisi gibi modaya uygun renklerde sunuluyor.

FreeBuds 5i, 1.699 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza üzerinden listeleniyor. Ön sipariş aşamasında ayrıca sepette 100 TL indirim yapılıyor. Ayrıca FreeBuds 5i Toz Mavisi rengi, tüm PC ve Tabletlerle birlikte 1.699 TL yerine 1.499 TL fiyata ek olarak 3 ay vade farksız taksit fırsatı ile sunuluyor.

Oldukça hafif ve kompakt olan kulaklık ferah bir kullanım sunuyor. FreeBuds 5i, 28 saate kadar dinleme sağlayabilen ve hızlı şarjı destekleyen bir pile sahip. Huawei’ye göre kulaklık, 15 dakikalık şarj ile 4 saate kadar dinleme sağlayabiliyor. Kulaklık, yüksek kaliteli ses çıkışı sağlamak için polimer diyaframla birleştirilmiş 10 mm hareketli bobin ünitesi ile donatılmış durumda.

Cihaz ayrıca Hi-Res altın standardı sertifikasına sahiptir. Gürültü azaltma desteği, Huawei‘nin yeni çift hibrit gürültü azaltma teknolojisi ile sağlanıyor. Bu, cihazın çift mikrofon kullanarak gürültüyü doğru bir şekilde almasını sağlıyor. FreeBuds 5i, toplamda 42 dB’lik birleşik bir gürültü azaltma kapasitesi sunmakta.

Huawei FreeBuds 5i

Huawei FreeBuds 5i özellikleri

  • Cihazlara bağlanmak için Bluetooth 5.2 bağlantısını destekler
  • Net ve şeffaf vokaller için polimer kompozit diyaframlı 10 mm dinamik sürücüler
  • 42 dB’ye kadar aktif gürültü engelleme, Saydam mod, çift mikrofonlu AI çağrı gürültü azaltma
  • Müziği Çal/Duraklat ve Aramaları Cevapla/Bitir için çift dokunma kontrolü, ANC için Uzun Dokunma
  • 94 ms Düşük gecikme modu
  • Boyutlar: 30,9 x 23,9 x 21,7 mm (kulaklık başına);48,2 x 61,8 x 26,9 mm (şarj kutusu); Ağırlık: 4,6 gr (kulaklık başına), 33,9 gr (şarj kutusu)
  • 55 mAh pil (kulaklık) 7,5 saate (6 saat ANC) kadar oynatma, şarj kutusuyla (410 mAh pil) 28 saate (18,5 saat ANC) oynatma, 15 dakika şarjla 4 saate kadar müzik dinleme, USB Type-C şarj girişi
Başa dön tuşu