Honor Türkiye’ye Daha Fazla Model Getirecek

Honor Türkiye yaptığı son açıklamada ile ülkemizde ürün yelpazesini genişleteceğini bildirdi. Honor 80 serisi yakında gelebilir.

Akıllı telefon ve ekosistem ürünlerinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan Honor, 2023 yılında Türkiye pazarına yönelik faaliyetlerini artırarak sürdürecek. Şirket yeni ürünlerini kullanıcılar ile buluşturmaya devam edecek. Sözünü ettiğimiz ürünler arasında telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar yer alıyor.

Honor, son olarak Honor 70 ve Honor Pad 8 gibi dikkat çeken ürünlerini Türkiye pazarında piyasaya sürdü. Özellikle Honor 70 tasarımı, teknik özellikleri ve fiyatıyla orta üst segmentin en çok satan modelleri arasında yer alıyor. Sony’nin IMX800 sensörünün ilk kez Honor 70’te kullanıldığını hatırlatalım. Honor Pad 8 ise şık tasarımının yanı sıra ekran ve ses özellikleri ile dikkat çeken bir model oldu.

Honor Türkiye Pazarına Daha Fazla Önem Verecek

Tüm dünyada 30 binden fazla deneyim mağazası bulunan ve dünya çapındaki toplam çalışan sayısının yüzde 60’ını Ar-Ge çalışanlarının oluşturduğu HONOR’un biri Fransa’da biri de Japonya’da olmak üzere altı ArGe merkezi ve 100’den fazla inovasyon laboratuvarı bulunuyor. Bu yatırımları sayesinde kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik ürünlere odaklanan ve bu ürünlerde daha önce görülmeyen yeniliklere imza atan firma 2023 yılında da hem globalde hem de Türkiye’de yepyeni ürünler ile karşımıza çıkacak.

HONOR Türkiye Ülke Müdürü Jeffrey Sunjingfei, “2022 yılı bizim için hem yoğun hem de heyecan verici ürünlere odaklandığımız bir yıl oldu. Bağımsız, global bir teknoloji markası olarak Ar-Ge yatırımlarımızın meyvelerini topladığımız modelleri hem globalde, hem de Türkiye pazarında kullanıcılar ile buluşturduk. Tasarımı ve özellikleriyle öne çıkan ve Sony IMX800 sensörürü ilk defa kullanan telefonumuz HONOR 70’te Solo Cut modu gibi bir özellik ile sektörde ilklere imza attık. HONOR Pad 8 gibi uygun fiyata üstün özellikler sunan ürünlerimiz tüm dünyada olduğu gibi Türkiye pazarı için de oldukça önemli. 2023 yılında kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik ürünler ile Türkiye pazarında olmaya devam edeceğiz. Yeni ürünlerimizi kullanıcılarımız ile buluşturmak için heyecan duyuyoruz” dedi.

Başa dön tuşu